به گزارش خبرنگار سرویس حوادث “سیرجان خبر” فرمانده انتظامی شهرستان سیرجان از دستگیری اعضای باند “گرگ ها” در سیرجان خبر داد.

سرهنگ هادی ثمره در جمع خبرنگاران گفت:  ماموران پلیس آگاهی و اطلاعات شهرستان سیرجان موفق شدند پس از سه ماه اقدامات اطلاعاتی و پلیسی در یک عملیات گسترده پنج عضو یک گروه که با نام گرگ ها باعث ایجاد نا امنی شده بودند را دستگیر کنند.

سرهنگ ثمره اظهار داشت: با توجه به شکایات متعدد شهروندان این موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت که پس از یکسری اقدامات پلیسی سر کرده این باند دستگیر شد.

وی بیان کرد: پس از دستگیری با اعترافات رئیس باند و با انجام یکسری اقدامات پلیسی و اطلاعاتی مخفیگاه این افراد کمتر از 72 ساعت در حاشیه شهر شناسایی شد.

هادی ثمره ادامه داد:پس از شناسایی مخفیگاه با دریافت مجوز از مراجع قضایی در یک عملیات هدفمند توسط ماموران تخصصی 5 متهم در سنین 18 تا 23سال دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی سیرجان بیان کرد: این افراد به جرم قدرت نمایی توسط سلاح سرد، اخلال در نظم عمومی ،نزاع، زورگیری، رعب و وحشت ،حمل سلاح سرد و تجاوز به عنف  دستگیر شدند که همه این متهمان دارای سوابق کیفری متعددی هستند که با قاطعیت با آن ها برخورد می شود.

ثمره در پایان افزود: دستگیری این ارازل و اوباش رضایت مردم را در پی داشته است که از مراجع قضایی و مردم با همکاری خوب خود با پلیس کمال تشکر را دارم.