bank tejaratبه گزارش“سیرجان خبر” به نقل از باشگاه خبرنگاران،محمدرضا فلاح در جمع تعدادی از روسای شعب این بانک با اشاره به توفیقات اخیر بانک در بازارهای پول و سرمایه، افزود: روند لغو تحریم‌های بانک تجارت آغاز شده و طی 1.5 سال گذشته نیز شعبه بانک تجارت در پاریس با وجود محدودیت‌ها، توانست نقش مهمی در فعالیت‌های ارزی بانک داشته باشد.

مدیرعامل بانک تجارت افزود: شعبه این بانک در پاریس در این ایام توانسته بخش‌های زیادی از تعهدات ال سی خود را عملی کند و با توجه به تاکید نماینده فرانسوی این شعبه مبنی بر سرمایه قابل توجه شعبه و ارتقای نرم افزار‌ها، می‌تواند اولین نقطه تماس بین المللی بانک برای لغو تحریم‌ها‌، افزایش فعالیت‌ها و نقل و انتقال‌ها در سطوح بسیار بالاتر باشد.

به گزارش روابط عمومی بانک تجارت، وی افزود: لغو تحریم بانک تجارت در دستور کار اتحادیه اروپا قرار دارد و بر اساس آخرین اخبار شعب پاریس و دوشنبه بانک تجارت در اولویت لغو تحریم‌ها قرار گرفته‌اند.

فلاح در پایان گفت: به زودی شاهد رونق بیشتر کسب و کار بانک تجارت در تمامی ابعاد خواهیم بود. بستر موفقیت و اوج گیری بانک فراهم شده و باید با تکریم مشتریان این روند را تسریع بخشیم.