به گزارش خبرنگار حوزه دانشگاه  “سیرجان خبر”، علی سلیمی دریابیگی در گفت و گو با خبرنگار ما اظهار داشت: این نشست ها با حضور استاد برجسته کشوری دکتر احمد طهماسبی و با هدف پرداختن به مباحث فرهنگی و بصیرتی برگزار می شوند.
وی تصریح کرد این نشست ها به مدت 2 روز از روز شنبه 4/8/93 در دانشگاه های پیام نور ساعت 8 تا 10،علوم پزشکی 10تا12،صنعتی 15تا17 و روز یکشنبه 5/8/93 دانشکده فنی حرفه ای دخترانه کوثر 8تا10 ،دانشکده شهید کرانی 10تا12 و دانشگاه علمی کاربردی 15تا17 در دو نوبت صبح و عصر برگزار می شوند.
مسئول بسیج دانشجویی شهرستان سیرجان ادامه داد: این نشست ها با موضوعات مختلفی از قبیل: جوان در نگاه مقام معظم رهبری، حضرت زهرا(س) الگوی تربیتی در خانواده، حضرت زینب (س) الگوی دختران جوان، چرا باید حجاب داشته باشیم، حقوق متقابل والدین و فرزندان، روابط دختر و پسر، آسیب شناسی ماهواره و موبایل و… برگزار خواهد شد.
سلیمی دریابیگی افزود: این نشست ها ویژه عموم دانشجویان و با هدف بسط و توسعه مباحث فرهنگی و بصیرت بخشی به جوانان برگزار می شود.
وی در پایان تاکید کرد با توجه به دغدغه های مقام معظم رهبری در حوزه فرهنگ، بسیج دانشجویی شهرستان سیرجان، برگزاری نشست های تخصصی حوزه فرهنگ را در دستور کار قرار داده است و در این راستا برنامه های ویژه ای را تا پایان سال اجرا خواهد کرد.