ساعت: ۱۰:۵۵ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۲/۱۱/۸ شناسه خبر: 14091

مدیر کمیته امداد شهرستان سیرجان گفت: جلسات مذهبی «طرح فلاح» در بین خانواده‌های تحت حمایت کمیته امداد این شهرستان در حال برگزاری است.

به گزارش“سیرجان خبر” حسن خضری مقدم در جلسه مداحان خیر این شهرستان اظهار کرد : در راستای اجرای سیاستهای کلان این نهاد مقدس، مبنی بر تقویت روحیه اعتقادی و مذهبی خانواده‌های تحت حمایت، «طرح فلاح» در بین خانواده‌های تحت حمایت کمیته امداد برگزار می‌شود.

خضری‌مقدم افزود: طرح فلاح راهکاری برای تقویت روحیه اعتقادی و مذهبی خانوارهای تحت حمایت کمیته امداد است.

وی تصریح کرد: یکی از سرفصل‌های مهم فرهنگی که تاثیر بسزایی در رشد اعتقادی و مذهبی خانواده‌های تحت حمایت دارد ،«طرح فلاح» است.

مدیر کمیته امداد شهرستان سیرجان خاطرنشان کرد : سیره و سنت حسنه بزرگان دین در برپایی مجالس و محافل مذهبی در زمانهای مناسب در طول تاریخ، نشانگر اهمیت و ضرورت برپایی این جلسات در آموزش و ترویج مسائل اعتقادی ، اخلاقی و تربیتی است.

خضری‌مقدم گفت: براین اساس کمیته امداد شهرستان سیرجان با درک اهمیت این نیاز در جامعه و به منظور آشنایی بیشتر مددجویان با مبانی دینی و معرفتی و تقویت ارتباطات مثبت اجتماعی خانواده‌های تحت حمایت، اقدام به برپایی جلسات مذهبی طرح فلاح کرده است .

در این جلسه که با حضور نمایندگان بنیاد دعبل خزایی و کانون مداحان شهرستان سیرجان و نماینده اداره اوقاف شهرستان برگزارشد، مقرر شد مداحان خیر که مایل به همکاری افتخاری با کمیته امداد شهرستان سیرجان هستند، به امداد شهرستان معرفی شوند.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده