koshtiبه گزارش“سیرجان خبر” ناصر گل‎محمدی اظهار کرد: این رقابت‎ها  با حضور70 کشتی‌گیر آزاد و 40 کشتی گیر فرنگی‌کار از سراسر استان برگزار شد.

سرپرست هیئت کشتی استان کرمان افزود: در رده انفرادی کشتی فرنگی در وزن 50 کیلوگرم «آرش کارآموزیان» از کرمان ، 55 کیلوگرم فرنگی «مهران بنی اسدی» از رفسنجان،  60 کیلوگرم «هادی بهروز» از جیرفت ،  66 کیلوگرم « محمد خواجه بهرامی» از جیرفت،  74 کیلوگرم «علی رنجبر» از کرمان، ، 84 کیلوگرم «محمد جواد حسنی راد»  از رفسنجان،  96کیلوگرم «میلاد سلاجقه » از کرمان و در وزن 120 کیلوگرم «ایمان فاریابی» از جیرفت، مقام نخست این رقابت‌‎ها را کسب کردند.

وی تصریح کرد: در رشته تیمی کشتی فرنگی نیز کرمان(به دلیل بیشتر بودن نفرات اولش در این رشته) با 63 امتیاز اول شد و تیم‎های کهنوج با 63 امتیاز و جیرفت با 54 امتیاز دوم و سوم شدند.

سرپرست هیئت کشتی استان کرمان افزود: در کشتی رشته آزاد وزن 50 کیلوگرم «نعیم عسکری‌نژاد» از بافت، 55 کیلوگرم «محمد اربابی» از سیرجان ، 60 کیلوگرم «جواد قناد» از بم ، 66 کیلوگرم «میلاد سلجوقی» از بافت ، 74کیلوگرم « علی‌اکبر مهیاپور» از سیرجان ، 84کیلوگرم « حجت اسفندیار پور» از سیرجان ، 96 کیلوگرم « علیرضا اسفندیارپور » از سیرجان و در وزن 120 کیلوگرم نیز « پوریا محمودی » از شهربابک در جایگاه نخست ایستادند.

وی تصریح کرد: در  رشته تیمی کشتی آزاد  تیم‌های سیرجان ، رفسنجان و شهربابک به ترتیب با 60،55 و 54 امتیاز اول تا سوم شدند.

گل‌محمدی خاطرنشان کرد: نفرات اول این رقابت‌ها در قالب تیم استان به رقابت‌های کشتی جوانان کشور اعزام می‌شوند.