به گزارش“سیرجان خبر” به نقل از فارس،سردار حسین رحیمی فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان به تشریح جزئیات حادثه تروریستی شهرستان سرباز در استان سیستان و بلوچستان پرداخت.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان  تصریح کرد: در شامگاه دیروز دو نفر موتورسوار با صورت بسته در شهرستان سرباز عملیات تروریستی انجام دادند و دو نفر را به شهادت رساندند.

سردار رحیمی ادامه داد: در این عملیات ابتدا یک فرد بسیجی اهل تسنن که از خرید نان به سمت منزلش باز می‌گشت را به شهادت رسانده و 200 متر جلوتر یک معلم شیعه را به رگبار بسته و از محل متواری شدند.

این مقام ارشد انتظامی با بیان این مطلب که پلیس بلافاصله بعد از وقوع حادثه با تمام توان برای دستگیری عاملان حادثه در صحنه حاضر شده تاکنون نیز به اقدامات خود ادامه داده گفت: علاوه بر نیروی انتظامی، سپاه و اداره اطلاعات نیز فعالیت گسترده خود را برای دستگیری این گروهک تروریستی آغاز کردند و با تمام توان و اقدامات ویژه در این زمینه عمل خواهند کرد.

از ابتدای امسال تاکنون دو معلم دیگر به نام‌های «جواد نوروزی» و «رضا سرگزی» در جنوب سیستان و بلوچستان به شهادت رسیده‌اند.
پیکر شهید شهرکی‌زاده پس از ترور+عکس

«عیسی شهرکی زاد» معلم بومی ساکن در روستای یاد شده به همراه «ادهم صبوری» از اعضای بسیجی بلوچ اهل سنت، هنگامی که در صف نانوایی بودند، با تیراندازی دو فرد مسلح موتورسوار به شهادت رسیدند.

عیسی شهرکی که ۱۳ سال سابقه خدمت در آموزش و پرورش داشت در روستای نصیرآباد زندگی می‌کرد.

پیکر شهید شهرکی‌زاده پس از ترور+عکس