به گزارش “سیرجان خبر” با دستور رئیس کل دادگستری استان کرمان به پرونده آزار واذیت دختر جوان در سیرجان به صورت ویژه و خارج از نوبت رسیدگی خواهد شد و دستگاه قضائی با عاملان این حادثه قاطعانه برخورد خواهد نمود.
دادستان عمومی وانقلاب شهرستان سیرجان از دستگیری دو نفر از عوامل آزار واذیت یک دختر جوان در سیرجان که فیلم آن در فضای مجازی منتشر شده است خبر داد.

محسن نیک ورز با اشاره به اینکه در حال حاضر متهم اصلی(ضارب) با صدور قرار بازداشت از سوی معاون دادستان(قاضی ویژه رسیدگی به جرائم سایبری ) روانه زندان شده است، اظهار داشت: در این رابطه شخصي هم كه اقدام به فيلم برداري نموده بود شناسايي و به همراه ضارب اصلی دستگير شده اند.
این مقام قضائی عنوان کرد:در پي رصد فضاي مجازي توسط کارگروه رصد امور فضاي سايبري در دادسرای سیرجان، در تاريخ 14/10/1397 كليپي مشاهده كه در آن پسري اقدام به حبس دختري در يك خانه باغ نموده و اقدام به ضرب و جرح ايشان و آزار و اذيت ايشان مي نمايد كه متهم كيليپ ضبط شده را در STORY اينستاگرام خودش به اشتراك گذاشته است .
وی افزود:بلافاصله با رئيس پليس آگاهي شهرستان هماهنگي لازم انجام و متهم در مخفيگاهش شناسايي و ادله ديجيتال وی نيز توقيف گرديد.