به گزارش خبرنگار سرویس اجتماعی “سیرجان خبر “در این مراسم که با حضور حجت السلام نصرت آبادی مسئول امورفرهنگی دانشکده،آقای علی سلیمی دریابیگی مسئول بسیج دانشجویی شهرستان،سرهنگ محمد رضاشول کارشناس مسائل سیاسی روز و مسئول قرارگاه جنگ نرم ناحیه سپاه و بیش از 400 نفرازدانشجویان و معاونین دانشکده،در محل دانشکده کوثر برگزار شد.

دراین نشست سرهنگ شول ضمن تبریک روز دانشجو و گرامیداشت شهدای دانشجو افزود: 16 آذر سند تعهد آزادی خواهی دانشجویان و یادمان حماسه ماندگار و رسالت عظیمی است که تمسک به آن نهضت اصیل جنبش دانشجویی را هویت و اعتبار بخشیده است.و بار دیگر حکایت زرین بیداری نسلی از امت ایران به نام دانشجو.آری آذر،ماه دانشجوست.جنبش عدالت خواه دانشگاه! حال آنکه این دانشجوست که با فدا کردن خون خود با گام نهادن در راه انقلاب نام خود را در کنار آذرماه و در کنار این نظام و اسلام به یادگار گذاشته است.

وی افزود:16آذر را نمی توان به نفع خود گروه حزب یا رنگ خاصی مصادره کرد! دیروز دانشجویان ما را منافع آمریکا می دانستند و امروز می خواهند فدای رنگ ها و بازی های سیاسی بکنند.

مسئول قرارگاه جنگ نرم  سپاه سیرجان اظهار داشت:دانشجو مترسک دست احزاب سیاسی نیست که امروز به این رنگ و فردا به رنگی دیگر در آید…دانشجو سبز است و سفید است و سرخ…دانشجو به رنگ خاک مقدس ایران است و دانشجو عظمتی به بزرگی علم در دین مبین اسلام دارد،دانشجو می فهمد و راه را انتخاب می کند.

وی خاطرنشان کرد:دانشجو راه سرخ دوستان شهید خودش را ادامه خواهد داد و فارغ از هر حزب سیاسی گوش به فرمان فرمانده کل قوا خواهد داد و اگر دیروز جنبش دانشجو به دنبال مبارزه با استعمار و استبداد بود امروز ندای حق طلبی و مطالبه حقوق مسلم کشور خویش را به دنیا فریاد می زند.اگر دیروز در جنگ سخت رو در روی دشمن بود امروز نیز در جنگ نرم رو در روی دشمن ایستاده است. دیروز لانه جاسوسی را تسخیر کرد امروز لانه فساد را تسخیر خواهد نمود و دانشجو از همان نسل است و با همان توکل..و در این راه از دادن خونی تازه ابایی ندارد.

لازم به ذکراست در پایان این مراسم توسط مسئولین حاضر در مراسم از دانشجویان ممتاز و فعال تقدیر و تشکر بعمل آمد.