به گزارش“سیرجان خبر” حجت‌الاسلام حسین حیدری در خطبه‌های نماز جمعه سیرجان اظهار داشت: دشمن گزینه جنگ را که دو بار یکی در صحرای طبس و یکی هم هشت سال دفاع مقدس علیه ملت ایران داشت و گزینه‌های تهاجم فرهنگی، تحریم، فتنه و ترور همیشه رسوا شده است.

وی با انتقاد از سردمداران آمریکا در ارسال سلاح به تروریست‌ها در سوریه بیان داشت: مذاکرات ژنو 2 به دلیل پشت‌گرمی تروریست‌ها در دریافت تجهیزات و سلاح از آمریکا و کشورهایی که زیر چتر آمریکا هستند، شکست خورد.

خطیب جمعه سیرجان با تبریک دهه فجر انقلاب اسلامی ایران را دارای سه رکن مکتب، رهبری و مردم دانست و گفت: مردم ایران هم دارای سه شعار استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی بودند که هنوز هم بر این شعارهای خود پایبند هستند و از شعارهای خود هرگز کوتاه نمی‌آیند و در 34 سال پس از پیروزی انقلاب به دنیا و دشمنان ثابت کردند که به انقلاب وفادار هستند.

وی تصریح کرد: با وجود همه تحریم‌ها و سختی‌ها ملت ما قدرشناس انقلاب و نظام اسلامی است و چه کسی در این کشور نمی‌داند ما در جنگ، توطئه‌ها و تحریم‌ها به این همه پیشرفت و اقتدار رسیده‌ایم پس باید قدردان انقلاب و آرمان‌های آن باشیم که اسلام را نه تنها در کشور بلکه در دنیا زنده کرد.

حیدری با تاکید بر حضور مردم در تمام برنامه‌های دهه فجر و صحنه‌های انقلاب به ویژه راهپیمایی 22 بهمن ماه گفت: حضور ملت دشمنان را به ذلت رسانده است و این حضور همیشگی و جاودانه است تا ضعف و ذلت دشمنان ایران اسلامی همیشگی باشد.