footballبه گزارش“سیرجان خبر” به نقل از باشگاه خبرنگاران،عصر دیروز در چارچوب هفته بیستم لیگ برتر فوتبال مازندران تیم دریای بابل در محمود آباد مقابل خزر این شهر قرار گرفت و در حالی که تا دقیقه 22 بازی با دو گل از حریف خود پیش بود و بازیکنان خزر محمود آباد پس از دریافت گل دوم توپ را وسط زمین کاشتند به یکباره ایمان عزیز نیا، بازیکن تیم دریای بابل بر زمین افتاد و از حال رفت.

پس از این اتفاق بلافاصله  پزشک اورژانس و شخص دکتر دشتی با تنفس مصنوعی تلاش زیادی داشتند تا حال عمومی ایمان عزیزنیا را به حالت عادی برگردانند و هنگامی که شرایط جسمی او را حاد دیدند بلافاصله او را با آمبولانس حاضر در محل به بیمارستان رساندند.

در بیمارستان محمودآباد نیز تمام متخصصان این بیمارستان با شوک الکتریکی و سایر اقدامات پزشکی تلاش کردند تا این بازیکن جوان و خوش اخلاق را به زندگی بازگردانند ولی تلاش 40 دقیقه ای پرشکان جواب نداد و متأسفانه ایمان عزیزنیا به علت ایست قلبی دار فانی را وداع گفت و فوتبال مازندران را غم و اندوه فرو برد.

در طی سال های گذشته شاهد همچین اتفاقات تلخی در فوتبال جهان بودیم؛

مارک ویوین فو ملی پوش کامرونی روز 26 ژوئن 2003 درجریان نیمه نهایی جام کنفدراسیونها مقابل کلمبیا جانش را از دست داد.

در اکتبر 2004 قلب پائولو سرجیو الیویرا داسیلوا سرژینیو هم به او خیانت کرد. مدافع برزیلی سائو کائتانو به دلیل حمله قلبی در ورزشگاه مورومبی درجریان دیدار برابر سائو پائولو مرد.

یک درام مشابه در تابستان سال 2007 در اسپانیا رخ داد. آنتونیو پوئرتا بازیکن سویا قربانی ایستهای قلبی مکرر درجریان یکی از بازیهای لالیگا در تاریخ 25 آگوست برابر ختافه شد. پوئرتا سه روز بعد در حالی که تنها 22 سال داشت، از دنیا رفت.

فروردین 91  نیز در گذشت تراژیک “پیرماریو موروسینی” در مسابقه فوتبال تیم های لیورنو با تیم پسکارا، فوتبال را بهت و مانم فرو برد.