به گزارش خبرنگار سرویس اجتماعی “سیرجان خبر” مدیریت کمیته امداد سیرجان از کمک ومشارکت هشتصد میلیون ریالی مردم سیرجان در طرح اکرام خبر داد.

حسن خضری مقدم به خبر نگار ما گفت: در یک ماهه اخیر با توجه به آغاز فصل مدارس کمک های خوبی از طرف حامیان طرح اکرام به ایتام شد و مبلغی بالغ بر 821/755/858 ریال از کمک های مردمی به نیازمندان اهداء شد.

وی بیان کرد: از مبلغ فوق 608,677,721  ریال بصورت نقدی و 249,900,000  ریال بصورت کالا به ایتام تحت حمایت اهداء گردید در شهرستان سیرجان تعداد 1250نفر حامی طرح اکرام داریم که از 806 یتیم بصورت ماهیانه حمایت می کنند.

خضری مقدم اظهار داشت: طرح اکرام در شهرستان سیرجان بسیار مورد توجه واستقبال واقع شده است وخیرین کمکهای خوبی در این طرح دارند در همین جا لازم است از همه حامیان ومردم خیر سیرجان تقدیر وتشکر نمایم و آرزوی خیر وبرکت برای زندگی این عزیزان داشته باشم امید است ما هم در کمیته امداد بتوانیم خادم خوبی برای این مردم باشیم .

مدیریت کمیته امداد سیرجان از تقویت شبکه های خیریه خبر داد و گفت: شبکه های نیکوکاری سیرجان ضمن بازدید از خانه های مددجویان در زمینه فرهنگی هم فعالیت خوبی دارند ودر کنار رفع مشکلات اقتصادی ومبارزه با فقر مشکلات فرهنگی خانواده ها را هم پیگیری می کنند.

خضری افزود: شبکه های نیکوکاری با وجود جوان بودن در سیرجان خدمات خوبی ارائه داده اند که جای تقدیر دارد واز همه مردم نوعدوست سیرجان خواست در این شبکه ها عضو شوند.