به گزارش“سیرجان خبر” به نقل از فارس،علیرضا رزم‌حسینی استاندار کرمان امروز طی حکمی حمید ذکاءاسدی را به عنوان سرپرست معاونت سیاسی امنیتی خود منصوب کرد و از خدمات جواد کمالی معاون سابق سیاسی امنیتی استاندار کرمان تجلیل به عمل آورد.

استاندار کرمان در جلسه معارفه سرپرست سیاسی و امنیتی استانداری کرمان اظهار داشت: مردم فقط با خدمت درباره افراد قضاوت می‌کنند.

علیرضا رزم‌حسینی بیان کرد: در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ولایت فقیه، قانون اساسی به عنوان رکن محسوب می‌شود و دسته‌بندی افراد به گروه‌های مختلف جایز نیست.

وی بیان داشت: دیانت در فطرت بشری است و نمی‌توان در این زمینه به ظواهر نگاه کرد.

استاندار کرمان همچنین کمالی معاون سیاسی امنیتی سابق استاندار کرمان را انسانی پاک‌دست، فهیم و دارای تجربه‌های طولانی عنوان کرد و گفت: وی همه سلسله مراتب را پیموده است و از تجربه وی به عنوان مشاور استفاده می‌کنیم.

رزم‌حسینی همچنین ضمن معرفی سرپرست جدید معاونت سیاسی امنیتی تاکید کرد: حمید اسدی انسانی توانمند با پیشینه حضور مقتدرانه در دفاع مقدس و عرصه‌های مدیریتی است.

همچنین حجت‌الاسلام مهدی عربپور امام جمعه موقت کرمان در این نشست با استناد به احادیث و روایات ابراز داشت: ارزش این است که بتوانیم صادقانه خدمت کنیم و زمانی که نیت مدیران خدمت باشد نه کسی با آمدن خوشحال می‌شود نه با رفتن ناراحت.

در این جلسه جواد کمالی معاون سابق سیاسی امنیتی استاندار کرمان اظهار داشت: بر اساس آموزه‌های قرآنی خدمتگزاری به مردم فرصتی ارزشمند است که باید نهایت استفاده را از آن کرد.

وی تصریح کرد: در هر شرایطی حمایت و پشتیبانی از مدیریت عالی استان کرمان را در برنامه‌های خود دارم و برای اینکه کرمان تغییر کند و توسعه یابد باید با وحدت و همدلی در این راستا گام برداریم.

حمید اسدی سرپرست جدید معاون سیاسی امنیتی استاندار کرمان هم در این نشست بیان کرد: از اینکه خداوند فرصت دوباره در خدمت به مردم نصیب من کرده است، سپاسگزارم و شاکر درگاه خداوند هستم و همکاری لازم برای پیشبرد برنامه‌های استان را به عمل می‌آورم.

حمید ذکاء‌اسدی از پیشکسوتان دوران دفاع مقدس و یکی از مدیران کل وزارتخانه صنایع و معادن در دولت اصلاحات بوده است، یک دوره فرماندهی ناحیه انتظامی استان کرمان از دیگر سوابق مدیریتی وی است.