به گزارش خبرنگار سرویس فرهنگی “سیرجان خبر”، نهمین دوره انتخابات خانه مطبوعات استان کرمان روز پنجشنبه با حضور مدیر کل اداره فرهنگ ارشاد اسلامی استان در تالار عماد کرمان برگزار شد.

در این انتخابات حسین شهابی با کسب 128 رای و محمد لطیف کار با 98 رای بعنوان اعضای اصلی در بخش مدیران مسئول نشریات محلی انتخاب شدند، محمد علی فردوسی نیز بعنوان عضو علی البدل این بخش معرفی شد.
در بخش فعالان رسانه ای استان نیز رسول محمد حسنی با 111 رای، مجید نعمت الهی با 108 رای، محمدرضا نژاد حیدری با 106 رای، بتول ایزدپناه با 102 رای و امین شول روزنامه نگار سیرجانی با 93 رای به عنوان اعضای اصلی انتخاب شدند.
همچنین بهروز توکلی؛ سردبیر هفته نامه نگین سیرجان با 73 رای، شهلا پورامیری با 63 رای و مطهره کریمی با 61 رای به عنوان اعضای علی البدل در بخش فعالان رسانه ای انتخاب شدند.
احسان جمالی زاده با 108 رای و علی مهدی خانی با 98 رای نیز به عنوان بازرسان خانه مطبوعات استان کرمان و منصور میرحسینی به عنوان عضو علی البدل این بخش انتخاب شدند.
به گزارش خبرنگار ما، در مجموع تعداد بیست و یک نفر در بخش های مختلف برای انتخابات خانه مطبوعات استان کرمان نامزد شده بودند همچنین لازم بذکر است، هیات مدیره خانه مطبوعات هفت عضو اصلی دارد و دو بازرس نیز جداگانه برای آن انتخاب می شود.