به گزارش“سیرجان خبر” به نقل از تسنیم،یک منبع آگاه از حمایت مالی 80 میلیون دلاری سرویس اطلاعاتی یکی از کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس از گروهک تروریستی منافقین برای مبارزه و ضربه زدن به نظام اسلامی و ادامه فعالیت آن خبر داد.
دلارهای نفتی در مسیر نجات منافقین
وی که خواست نامش فاش نشود گفت: طبق اطلاعات دریافتی ارزیابی شده از منابع امنیتی مشخص شده است که سرویس اطلاعاتی این کشور عربی این مبلغ را به صورت سالیانه و با یک شماره مشخص اختصاصی برای فعالیت گروهک سراسر فریب منافقین به حساب آن واریز می کند.

وی ادامه داد: سرویس اطلاعاتی این کشور عربی با پرداخت مبلغ یادشده به سرکردگان این گروهک تروریستی از آنان توقع همکاری در زمینه های اطلاعاتی، جاسوسی، شناسایی و انجام حرکات رادیکال و تخریبی علیه نظام جمهوری اسلامی در زمینه های دروغ پراکنی نقض سریع حقوق بشر و انجام تبلیغات ناروایی رسانه ای در موضوعاتی مانند ساخت تسلیحات اتمی و هسته ای دارد.

بر اساس برخی گزارش های منتشر شده از سوی اعضای جدا شده این گروهک با توجه به محدودیت های اعمال شده برای اعضای باقیمانده آن در عراق، مهم ترین تلاش سرکردگان گروهک منافقین که در حال فروپاشی هستند ، تلاش برای باز کردن برخی زمینه های جهت کسب حمایت مالی و ادامه فعالیت ها است و حمایت مالی کشور عربی مزبور نیز در این راستا قابل ارزیابی است.