روز دوازدهم بازيهاي آسيايي اينچئون ( چهارشنبه 9 مهرماه 1393 )

رشته ورزشکار گروه مرحله ساعت نتيجه
کشتي بشير باباجان زاده 130 کيلوگرم يک هشتم نهايي 07:30 برتري برابر حريف اندونزيايي
کشتي بشير باباجان زاده 130 کيلوگرم يک چهارم نهايي در ادامه شکست از حريف قزاق
کشتي بشير باباجان زاده 130 کيلوگرم شانس مجدد در ادامه پيروزي و صعود به رده بندي
کشتي بشير باباجان زاده 130 کيلوگرم رده بندي 14:50
کشتي پيام بويري 75 کيلوگرم يک هشتم نهايي در ادامه برتري برابر حريف ازبک
کشتي پيام بويري 75 کيلوگرم يک چهارم نهايي در ادامه برتري برابر حريف هندي
کشتي پيام بويري 75 کيلوگرم نيمه نهايي در ادامه شکست برابر حريف ژاپني
کشتي پيام بويري 75 کيلوگرم رده بندي 13:50
کشتي افشين بيابانگرد 66 کيلوگرم يک هشتم نهايي در ادامه برتري برابر حريف قرقيز
کشتي افشين بيابانگرد 66 کيلوگرم يک چهارم نهايي در ادامه شکست ازحريف کره اي
کشتي افشين بيابانگرد 66 کيلوگرم شانس مجدد در ادامه پيروزي و صعود به رده بندي
کشتي افشين بيابانگرد 66 کيلوگرم رده بندي 13:30
کشتي مجتبي کريم فر 85 کيلوگرم يک هشتم نهايي در ادامه برتري برابر حريف اردني
کشتي مجتبي کريم فر 85 کيلوگرم يک چهارم نهايي در ادامه شکست از حريف کره اي
کشتي مجتبي کريم فر 85 کيلوگرم شانس مجدد در ادامه پيروزي و صعود به رده بندي
کشتي مجتبي کريم فر 85 کيلوگرم رده بندي 14:30
دوميداني هادي سپهرزاد دهگانه- دوي 110 متر با مانع مقدماتي 03:37 کسب عنوان چهارمي
دوميداني هادي سپهرزاد دهگانه-پرتاب ديسک مقدماتي 04:10 کسب عنوان نخست
دوميداني حسن تفتيان دوي 200 متر نيمه نهايي 04:15 کسب عنوان دومي
دوميداني حسن تفتيان دوي 200 متر فينال 14:30
دوميداني محمد ابارقي دوي 200 متر نيمه نهايي 04:29 کسب عنوان سومي
دوميداني محمد ابارقي دوي 200 متر فينال 14:30
دوميداني هادي سپهرزاد دهگانه- پرش با نيزه مقدماتي 05:50 کسب عنوان ششمي
دوميداني هادي سپهرزاد دهگانه- پرتاب نيزه مقدماتي 13:00
دوميداني مريم طوسي دوي 200 متر فينال 14:10
کبدي تيم ملي بانوان گروه B مقدماتي 04:30 برتري برابر تايلند
کبدي تيم ملي مردان گروه B مقدماتي 09:30 برتري برابر ژاپن
قايقراني سونيا گماري اسلالوم-کانوي تک نفره مقدماتي 04:30 کسب عنوان پنجمي
قايقراني سونيا گماري اسلالوم-کانوي تک نفره شانس مجدد 06:30 برتري برابر حريف تايلندي
قايقراني سونيا گماري اسلالوم-کانوي تک نفره يک چهارم نهايي 10:06  برتري برابر حريف ژاپني
قايقراني امير فتاح پور اسلالوم-کانوي تک نفره مقدماتي 04:50 کسب عنوان پنجمي
قايقراني امير فتاح پور اسلالوم-کانوي تک نفره يک شانزدهم نهايي 09:00  کنارگذاشته شدن از جدول مسابقات
قايقراني شقايق سيديوسفي اسلالوم-کاياک تک نفره مقدماتي 05:16  کسب عنوان ششمي
قايقراني شقايق سيديوسفي اسلالوم-کاياک تک نفره شانس مجدد 06:47 برتري برابر حريف سنگاپوري
قايقراني شقايق سيديوسفي اسلالوم-کاياک تک نفره يک چهارم نهايي 10:35 صعود به نيمه‌نهايي
قايقراني محمد حشمتيان اسلالوم-کاياک تک نفره مقدماتي 05:40 کسب عنوان ششمي
قايقراني محمد حشمتيان اسلالوم-کاياک تک نفره يک شانزدهم نهايي 09:30 برتري برابر حريف اندونزيايي
قايقراني محمد حشمتيان اسلالوم-کاياک تک نفره يک چهارم نهايي 11:09  عدم صعود به نيمه‌نهايي
تکواندو سمانه شش پري 57- کيلوگرم يک سي و دوم نهايي در ادامه برتري برابر حريف اندونزيايي
تکواندو سمانه شش پري 57- کيلوگرم يک شانزدهم نهايي در ادامه برتري برابر حريف تاجيک
تکواندو سمانه شش پري 57- کيلوگرم يک چهارم نهايي در ادامه شکست برابر حريف کره اي
تکواندو مهدي خدابخشي 80- کيلوگرم يک شانزدهم نهايي در ادامه برتري برابر حريف نپالي
تکواندو مهدي خدابخشي 80- کيلوگرم يک چهارم نهايي در ادامه  برتري برابر حريف ژاپني
تکواندو مهدي خدابخشي 80- کيلوگرم نيمه نهايي 11:00 پيروزي و صعود به فينال
تکواندو مهدي خدابخشي 80- کيلوگرم فينال 13:02 در حال برگزاري
تکواندو سجاد مرداني 87+ کيلوگرم يک چهارم نهايي در ادامه شکست از حريف کره اي
تنيس روي ميز نوشاد عالميان مردان يک سي و دوم نهايي 09:00 برتري برابر حريف پاکستاني
تنيس روي ميز افشين نوروزي مردان يک سي و دوم نهايي 09:40 برتري برابر حريف يمني
تنيس روي ميز تيم ملي دوبل مردان يک شانزدهم نهايي 11:30 شکست مقابل چين
واليبال تيم ملي مردان يک چهارم نهايي 14:00
بسکتبال تيم ملي مردان نيمه نهايي 14:15

روز يازدهم بازيهاي آسيايي اينچئون ( سه شنبه 8 مهرماه 1393 )

رشته ورزشکار گروه مرحله ساعت نتيجه
کشتي سعيد عبدولي 71 کيلوگرم فرنگي يک چهارم نهايي در ادامه برتري برابر حريف قزاق
کشتي سعيد عبدولي 71 کيلوگرم فرنگي نيمه نهايي در ادامه  شکست برابر حريف کره اي
کشتي سعيد عبدولي 71 کيلوگرم فرنگي رده بندي در ادامه کسب مدال برنز

کشتي حبيب الله اخلاقي 80 کيلوگرم فرنگي يک چهارم نهايي در ادامه  برتري برابر حريف قطري
کشتي حبيب الله اخلاقي 80 کيلوگرم فرنگي نيمه نهايي در ادامه  برتري برابر حريف ازبک – صعود به فينال
کشتي حبيب الله اخلاقي 80 کيلوگرم فرنگي فينال در ادامه کسب مدال طلا

کشتي مهدي علياري 98 کيلوگرم فرنگي يک چهارم نهايي در ادامه  برتري برابر حريف سوري
کشتي مهدي علياري 98 کيلوگرم فرنگي نيمه نهايي در ادامه برتري برابر حريف قزاق – صعود به فينال
کشتي مهدي علياري 98 کيلوگرم فرنگي فينال در ادامه
کسب مدال طلا
دوميداني هادي سپهرزاد دهگانه- دوي 100 متر مقدماتي 04:37 کسب عنوان دومي
دوميداني هادي سپهرزاد دهگانه- پرش طول مقدماتي 05:10 کسب عنوان دهمي
دوميداني هادي سپهرزاد دهگانه- پرتاب وزنه مقدماتي 06:30  کسب عنوان نخست
دوميداني هادي سپهرزاد دهگانه- پرش ارتفاع مقدماتي 13:05  کسب عنوان هشتم
دوميداني احسان حدادي پرتاب ديسک فينال 13:10 کسب مدال طلا

دوميداني محمد صميمي پرتاب ديسک فينال 13:10 کسب عنوان چهارمي
دوميداني مريم طوسي دوي 200 متر مقدماتي 13:40  صعود به فينال
دوميداني محمد ارزنده پرش طول فينال 14:05 کسب عنوان ششمي
دوميداني حسن تفتيان دوي 200 متر مقدماتي 14:17 کسب عنوان دومي و صعود به فينال
دوميداني محمد ابارقي دوي 200 متر مقدماتي 14:31 کسب عنوان سومي و صعود به فينال
دوميداني سجاد مرادي دوي 800 متر مقدماتي 15:10  انصراف از مسابقات
دوميداني هادي سپهرزاد دهگانه- دوي 400 متر مقدماتي 15:40  کسب عنوان چهارمي
بوکس جاسم دلاوري 91+ کيلوگرم يک چهارم نهايي در ادامه پيروزي برابر حريف کره‌اي و صعود به نيمه نهايي
بوکس سجاد محرابي 75 کيلوگرم يک چهارم نهايي در ادامه شکست مقابل حريف قزاق
بوکس علي مظاهري 91 کيلوگرم يک چهارم نهايي در ادامه پيروزي مقابل حريف مغول و صعود به نيمه‌نهايي
دوچرخه سواري فراز شکري کراس کانتري فينال 04:30 کسب عنوان نهمي
دوچرخه سواري پرويز مرداني کراس کانتري فينال 04:30 کسب عنوان دهمي
کبدي تيم ملي بانوان گروه B مقدماتي 04:30 برتري برابر چين تايپه
کبدي تيم ملي مردان گروه B مقدماتي 08:30 برتري برابر کره جنوبي
قايقراني احمد احمدي بادباني دور يازدهم 05:30 کسب عنوان هشتمي
قايقراني احمد احمدي بادباني دور دوازدهم در ادامه کسب عنوان نهمي
تکواندو سوسن حاجي پور 53- کيلوگرم يک شانزدهم نهايي در ادامه  برتري برابر حريف قزاق
تکواندو سوسن حاجي پور 53- کيلوگرم يک چهارم نهايي در ادامه  برتري برابر حريف تايلندي
تکواندو سوسن حاجي پور 53- کيلوگرم نيمه نهايي در ادامه کسب مدال برنز

تکواندو مسعود حجي زواره 74- کيلوگرم يک شانزدهم نهايي در ادامه برتري برابر حريف ويتنامي
تکواندو مسعود حجي زواره 74- کيلوگرم يک چهارم نهايي در ادامه برتري برابر حريف هندي
تکواندو مسعود حجي زواره 74- کيلوگرم نيمه نهايي در ادامه پيروزي برابر حريف فيليپيني و صعود به فينال
تکواندو مسعود حجي زواره 74- کيلوگرم فينال 13:02 کسب مدال طلا

تکواندو يوسف کرمي 87- کيلوگرم يک شانزدهم نهايي در ادامه  شکست برابر حريف ازبک
تنيس روي ميز تيم ملي دوبل مردان يک سي و دوم نهايي 06:00  برتري برابر قطر

روز دهم بازيهاي آسيايي اينچئون ( دوشنبه 7 مهرماه 1393 )

رشته ورزشکار گروه مرحله ساعت نتيجه
قايقراني احمدرضا طالبيان کاياک تک نفره 1000 متر فينال 05:30 کسب مدال نقره

قايقراني شاهو ناصري کانوي تک نفره 1000 متر فينال 05:40 کسب عنوان پنجمي
قايقراني آرزو حکيمي کاياک تک نفره 500 متر فينال 06:10  کسب عنوان چهارمي
قايقراني تيم ملي مردان کاياک دو نفره 1000 متر فينال 06:30  کسب مدال نقره

قايقراني تيم ملي مردان کانوي دو نفره 1000 متر فينال 06:50  کسب عنوان هفتمي
قايقراني تيم ملي مردان کاياک چهار نفره 1000 متر فينال 07:45  کسب عنوان چهارمي
قايقراني آرزو حکيمي کاياک تک نفره 200 متر فينال 09:30  کسب مدال برنز

قايقراني عليرضا عليمحمدي کاياک تک نفره 200 متر فينال 09:35  کسب عنوان چهارمي
قايقراني عادل مجللي کانوي تک نفره 200 متر فينال 09:45  کسب مدال برنز

قايقراني تيم ملي مردان کاياک دو نفره 200 متر فينال 10:25 کسب عنوان ششمي
قايقراني تيم ملي بانوان کاياک دو نفره 500 متر فينال 10:35 کسب عنوان هشتمي
کشتي مسعود اسماعيل پور 61 کيلوگرم يک هشتم نهايي در ادامه پيروزي مقابل حريف ازبک
کشتي پرويز هادي 125 کيلوگرم يک هشتم نهايي در ادامه پيروزي برابر حريف چيني
کشتي ميثم مصطفي جوکار 86 کيلوگرم يک هشتم نهايي در ادامه پيروزي برابر حريف چيني
کشتي عزت الله اکبري 74 کيلوگرم يک چهارم نهايي در ادامه پيروزي برابر حريف پاکستاني
کشتي مسعود اسماعيل پور 61 کيلوگرم يک چهارم نهايي در ادامه پيروزي برابر حريف کره‌اي
کشتي پرويز هادي 125 کيلوگرم يک چهارم نهايي در ادامه پيروزي برابر حريف مغول
کشتي ميثم مصطفي جوکار 86 کيلوگرم يک چهارم نهايي در ادامه پيروزي برابر حريف هندي
کشتي عزت الله اکبري 74 کيلوگرم نيمه نهايي در ادامه پيروزي برابر حريف کره‌اي و صعود به فينال
کشتي مسعود اسماعيل پور 61 کيلوگرم نيمه نهايي ادامه پيروزي برابر حريف قزاق و صعود به فينال
کشتي پرويز هادي 125 کيلوگرم نيمه نهايي ادامه پيروزي برابر حريف کره‌اي و صعود به فينال
کشتي ميثم مصطفي جوکار 86 کيلوگرم نيمه نهايي ادامه پيروزي برابر حريف کره‌اي و صعود به فينال
کشتي مسعود اسماعيل پور 61 کيلوگرم فينال 13:40 کسب مدال طلا

کشتي عزت الله اکبري 74 کيلوگرم فينال 14:00 کسب مدال نقره

کشتي ميثم مصطفي جوکار 86 کيلوگرم فينال 14:40 کسب مدال طلا

کشتي پرويز هادي 125 کيلوگرم فينال 15:00 کسب مدال طلا

دوميداني سپيده توکلي هفتگانه-پرش طول مقدماتي 04:30 کسب عنوان يازدهمي
دوميداني سپيده توکلي هفتگانه-پرتاب نيزه مقدماتي 06:10 کسب عنوان پنجمي
دوميداني سپيده توکلي هفتگانه-دوي 800متر مقدماتي 13:20 کسب عنوان دومي
دوميداني کيوان قنبرزاده پرش ارتفاع فينال 13:00 حذف از دور مسابقات
دوميداني مصطفي وظيفه دوست پرش ارتفاع فينال 13:00 حذف از دور مسابقات
بوکس سجاد محرابي 75 کيلوگرم يک شانزدهم نهايي در ادامه پيروزي برابر حريف فلسطيني
بوکس امين قاسمي پور 69 کيلوگرم يک چهارم نهايي در ادامه شکست و حذف از مسابقات
بوکس احسان روزبهاني 81 کيلوگرم يک چهارم نهايي در ادامه پيروزي و صعود به نيمه نهايي
هندبال تيم ملي مردان نيمه نهايي 10:30 شکست مقابل قطر و عدم صعود به فينال
واليبال تيم ملي مردان گروه E دور دوم 11:30 پيروزي 3-1 مقابل کره جنوبي

روز نهم بازيهاي آسيايي اينچئون ( يکشنبه 6مهرماه 1393 )

رشته ورزشکار گروه مرحله ساعت نتيجه
بسکتبال تيم ملي مردان گروه G دور دوم 09:45 برتري 75-67 مقابل چين و صعود به نيمه‌نهايي 
قايقراني تيم ملي مردان کاياک دو نفره 200 متر نيمه نهايي 08:20 صعود به دور فينال
واليبال تيم ملي مردان  گروه E دور دوم 06:30 برتري 3 بر 0 برابر قطر 
کشتي رضا يزداني 97 کيلوگرم يک چهارم نهايي در ادامه برتري برابر حريف مغول
کشتي رضا يزداني 97 کيلوگرم نيمه نهايي در ادامه  صعود به فينال
کشتي رضا يزداني 97 کيلوگرم فينال 14:00 کسب مدال طلا

دوميداني سپيده توکلي هفتگانه-دوي 100 متر با مانع مقدماتي 04:30 کسب عنوان پنجم
دوميداني سپيده توکلي هفتگانه-پرش ارتفاع مقدماتي 05:10 کسب عنوان نخست
دوميداني سپيده توکلي هفتگانه-پرتاب وزنه مقدماتي 13:05 کسب عنوان دوم
دوميداني سپيده توکلي هفتگانه-دوي 200 متر مقدماتي 15:05  کسب عنوان پنجم
دوميداني مريم طوسي 100 متر فينال 15:20 کسب عنوان هفتمي
دوميداني رضا قاسمي 100 متر نيمه نهايي 13:52 صعود به فينال
دوميداني حسن تفتيان 100 متر نيمه نهايي 13:45 عدم صعود به فينال
دوميداني رضا قاسمي 100 متر فينال 15:30 کسب عنوان پنجمي
دوچرخه سواري مهدي سهرابي استقامت جاده مقدماتي 04:30 کسب عنوان هجدهمي
دوچرخه سواري آروين معظمي استقامت جاده مقدماتي 04:30 کسب مدال نقره

کبدي تيم ملي مردان گروه B مقدماتي 10:30 برتري برابر مالزي
کبدي تيم ملي بانوان گروه B مقدماتي 05:30  برتري برابر ژاپن

روز هشتم بازيهاي آسيايي اينچئون ( شنبه 5 مهرماه 1393 )

رشته ورزشکار گروه مرحله ساعت نتيجه
بسکتبال تيم ملي مردان گروه G دور دوم 08:30 برتري برابر مغولستان
قايقراني احمدرضا طالبيان کاياک 1000 متر مقدماتي 04:40  کسب عنوان سومي
قايقراني شاهو ناصري کانوي 1000 متر مقدماتي 05:00  کسب عنوان سومي
قايقراني تيم ملي مردان کانوي دو نفره 1000 متر مقدماتي 05:10  کسب عنوان دومي
قايقراني تيم ملي مردان کاياک دو نفره 1000 متر مقدماتي 05:40  کسب عنوان نخست
قايقراني آرزو حکيمي کاياک 500 متر مقدماتي 06:15  کسب عنوان سومي
قايقراني تيم ملي مردان کاياک چهار نفره 1000 متر مقدماتي 06:30  کسب عنوان نخست
قايقراني آرزو حکيمي کاياک 200 متر مقدماتي 08:30  کسب عنوان سومي
قايقراني عليرضا عليمحمدي کاياک 200 متر مقدماتي 08:45  کسب عنوان سومي
قايقراني عادل مجللي کانوي 200 متر مقدماتي 08:50  کسب عنوان نخست
قايقراني تيم ملي بانوان کاياک دو نفره 500 متر مقدماتي 09:10  کسب عنوان سومي
قايقراني تيم ملي مردان کاياک دو نفره 200 متر مقدماتي 09:30  کسب عنوان پنجمي
روئينگ احمد احمدي بادباني دور نهم در ادامه  کسب عنوان نهمي
روئينگ احمد احمدي بادباني دور دهم در ادامه  کسب عنوان هشتمي
تيراندازي مهدي جعفري پويا تفنگ سه وضعيت 50 متر مقدماتي در ادامه کسب عنوان بيست و چهارمي
تيراندازي ساسان شهسواري تفنگ سه وضعيت 50 متر مقدماتي در ادامه کسب عنوان بيست و سومي
تيراندازي حسين باقري تفنگ سه وضعيت 50 متر مقدماتي در ادامه کسب عنوان سي و دومي
تيراندازي تيم ملي مردان تفنگ سه وضعيت 50 متر فينال در ادامه کسب عنوان هفتمي
واليبال تيم ملي مردان  گروه C مقدماتي 09:30 پيروزي 3-0 مقابل مالديو 
بوکس امين قاسمي‌پور 69 کيلوگرم يک هشتم نهايي 15:30 پيروزي برابر حريف عربستاني و صعود به يک چهارم نهايي 
کشتي حسن رحيمي 57 کيلوگرم يک هشتم نهايي 07:30 برتري برابر حريف قرقيز
کشتي حسن رحيمي 57 کيلوگرم يک چهارم نهايي در ادامه  شکست برابر حريف کره اي و حذف از مسابقات
کشتي مصطفي حسين‌خاني 70 کيلوگرم يک هشتم نهايي 07:30 برتري برابر حريف قزاق
کشتي مصطفي حسين‌خاني 70 کيلوگرم يک چهارم نهايي در ادامه  شکست برابر حريف ژاپني و حذف از مسابقات
دوميداني مريم طوسي 100 متر مقدماتي 13:07  صعود به نيمه نهايي
دوميداني مريم طوسي 100 متر نيمه نهايي 13:50 صعود به فينال
دوميداني کاوه موسوي پرتاب چکش فينال 13:20 حذف از مسابقات
دوميداني رضا مقدم پرتاب چکش فينال 13:20 حذف از مسابقات
دوميداني رضا قاسمي 100 متر مقدماتي 13:39  صعود به نيمه نهايي
دوميداني حسن تفتيان 100 متر مقدماتي 13:53  صعود به نيمه نهايي
دوميداني ليلا رجبي پرتاب وزنه فينال 14:07 کسب مدال نقره

دوچرخه سواري حسين عسگري تايم تريل جاده مقدماتي 08:30 کسب مدال برنز

تير و کمان تيم ملي بانوان کامپوند رده بندي 04:30 کسب عنوان چهارمي
تير و کمان تيم ملي مردان کامپوند رده بندي 05:20 کسب مدال برنز

تير و کمان اسماعيل عبادي کامپوند نيمه نهايي 09:32  برتري برابر حريف فيليپيني
تير و کمان اسماعيل عبادي کامپوند فينال در ادامه  کسب مدال طلا

روز هفتم بازيهاي آسيايي اينچئون ( جمعه 4 مهرماه 1393 )

رشته ورزشکار گروه مرحله ساعت نتيجه
بسکتبال تيم ملي مردان گروه G دور دوم 13:00 پيروزي 82-59 مقابل ژاپن
شنا مهدي انصاري 50 متر قورباغه مقدماتي 03:30 انصراف از حضور در مسابقات به دليل مصدوميت
شنا آريا نسيمي 50 متر قورباغه مقدماتي 03:30 کسب عنوان نوزدهمي
شنا تيم ملي مردان 4 در 100 متر مختلط مقدماتي 03:30 کسب عنوان دهمي
روئينگ احمد احمدي بادباني دور ششم 05:30 کسب عنوان هشتمي
روئينگ احمد احمدي بادباني دور هفتم در ادامه  کسب عنوان نهمي
روئينگ احمد احمدي بادباني دور هشتم در ادامه کسب عنوان هشتمي
تيراندازي تيم ملي بانوان تفنگ سه وضعيت 50 متر فينال 03:30  کسب عنوان هفتمي
تيراندازي مه لقا جام بزرگ تفنگ سه وضعيت 50 متر مقدماتي 03:30 کسب عنوان نهمي
تيراندازي دينا فرزادخواه تفنگ سه وضعيت 50 متر مقدماتي 03:30 کسب عنوان بيست و دومي
تيراندازي الهه احمدي تفنگ سه وضعيت 50 متر مقدماتي 03:30 کسب عنوان بيست و نهمي
هندبال تيم ملي مردان  گروه B مقدماتي  12:30 برتري 26-21 مقابل عربستان و صعود به نيمه‌نهايي
واليبال تيم ملي مردان  گروه C مقدماتي 11:30 برتري 3 بر صفر برابر هند
بوکس جاسم دلاوري 91+ کيلوگرم يک هشتم نهايي 16:10 صعود به يک‌چهارم نهايي
بوکس احسان روزبهاني 81- کيلوگرم يک هشتم نهايي در ادامه صعود به يک‌چهارم نهايي
وزنه برداري نواب نصير شلال 105 کيلوگرم فينال 07:30 عدم کسب مدال
وزنه برداري بهداد سليمي 105+ کيلوگرم فينال 13:30 کسب مدال طلا

وزنه برداري بهادر مولايي 105+کيلوگرم فينال 13:30 انصراف از مسابقات بخاطر مصدوميت

روز ششم بازيهاي آسيايي اينچئون ( پنجشنبه 3 مهرماه 1393 )

رشته ورزشکار گروه مرحله ساعت نتيجه
بدمينتون ثريا آقايي  بانوان يک شانزدهم نهايي در ادامه شکست برابر حريف هندي
بدمينتون سروش اسکندري مردان يک سي و دوم نهايي در ادامه  شکست برابر حريف کره اي
تير و کمان امير کاظم پور کامپوند يک شانزدهم نهايي 05:40  برتري برابر حريف ميانماري
تير و کمان امير کاظم پور کامپوند يک هشتم نهايي 06:10  برتري برابر حريف ويتنامي
تير و کمان امير کاظم پور کامپوند يک چهارم نهايي 11:30  شکست برابر حريف مالزيايي
تير و کمان اسماعيل عبادي کامپوند يک شانزدهم نهايي 05:40 برتري برابر حريف لائوسي
تير و کمان اسماعيل عبادي کامپوند يک هشتم نهايي 06:10  برتري برابر حريف عراقي
تير و کمان اسماعيل عبادي کامپوند يک چهارم نهايي 11:58  برتري برابر حريف کره‌اي
تير و کمان شبنم سرلک کامپوند يک شانزدهم نهايي 05:40  برتري برابر حريف مغول
تير و کمان شبنم سرلک کامپوند يک هشتم نهايي 06:10  برتري برابر حريف ايراني
تير و کمان شبنم سرلک کامپوند يک چهارم نهايي 10:34  شکست برابر حريف هندي
تير و کمان تيم ملي بانوان کامپوند يک چهارم نهايي 04:30  برتري برابر اندونزي
تير و کمان تيم ملي بانوان کامپوند نيمه نهايي 09:15  عدم صعود به فينال
تير و کمان تيم ملي مردان کامپوند يک چهارم نهايي 04:30 برتري برابر ويتنام
تير و کمان تيم ملي مردان کامپوند نيمه نهايي 09:40  عدم صعود به فينال
دوچرخه سواري محمود پراش کايرين مقدماتي 04:30  کسب عنوان پنجمي
دوچرخه سواري محمود پراش کايرين شانس مجدد 05:06  کسب عنوان سومي
دوچرخه سواري محمد دانشور کايرين مقدماتي 04:30  کسب عنوان دومي
دوچرخه سواري محمود پراش کايرين دور دوم 10:54  کسب عنوان دهمي
دوچرخه سواري محمد دانشور کايرين دور دوم 10:54  صعود به فينال
دوچرخه سواري محمد دانشور کايرين فينال در ادامه  کسب مدال طلا

بسکتبال تيم ملي مردان گروه E مقدماتي 08:30 برتري 68 بر 63 برابر فيليپين
شنا مهدي انصاري 50 متر پروانه مقدماتي 03:30  کسب عنوان شانزدهمي
شنا آرشام ميرزايي 100 متر آزاد مقدماتي 03:30  کسب عنوان بيست و چهارمي
شنا احمدرضا جلالي 100 متر آزاد مقدماتي 03:30  کسب عنوان نوزدهمي
روئينگ محسن شادي تک نفره فينال 04:45 کسب مدال طلا

روئينگ تيم ملي مردان 8 نفره فينال 05:15 کسب عنوان پنجمي
روئينگ تيم ملي مردان 2 نفره فينال در ادامه کسب مدال برنز

روئينگ سولماز عباسي تک نفره فينال 05:00 کسب مدال برنز

روئينگ تيم ملي بانوان 4 نفره فينال 05:30 کسب عنوان ششمي
تيراندازي تيم ملي مردان تراپ دوبل فينال 03:30  حذف از جدول رده بندي مسابقات
تيراندازي امير چاوشي تراپ دوبل مقدماتي 03:30  کسب عنوان چهاردهمي
تيراندازي سياوش خوشنويس تراپ دوبل مقدماتي 03:30  کسب عنوان بيست و چهارمي
تيراندازي مسعود عزيزيان تراپ دوبل مقدماتي 03:30  عدم کسب حدنصاب لازم و حذف از جدول مسابقات
تيراندازي حسين باقري 50 متر درازکش مقدماتي 03:30 کسب عنوان بيست و هشتمي
تيراندازي مهدي جعفري پويا 50 متر درازکش مقدماتي 03:30 کسب عنوان هفدهمي
تيراندازي ساسان شهسواري 50 متر درازکش مقدماتي 03:30 کسب عنوان بيست و پنجمي
تيراندازي تيم ملي مردان 50 متر درازکش فينال 03:30 کسب عنوان هفتمي
هندبال تيم ملي مردان  گروه B مقدماتي  10:30  شکست 25 بر 21 برابر کره‌جنوبي
واليبال تيم ملي مردان  گروه C مقدماتي 11:30  برتري 3 بر صفر مقابل هنگ‌کنگ

روز پنجم بازيهاي آسيايي اينچئون ( چهارشنبه 2 مهرماه 1393 )

رشته ورزشکار گروه مرحله ساعت نتيجه
بدمينتون ثريا آقايي  بانوان يک سي و دوم نهايي 07:30  برتري 2 بر صفر برابر حريف مغول
بسکتبال تيم ملي مردان گروه E مقدماتي 08:30  برتري 76 بر 41 برابر هند
بوکس فروتن گل آرا 60 کيلوگرم مقدماتي در ادامه  شکست و حذف از مسابقات
شنا مهدي انصاري 100 متر پروانه مقدماتي 03:30  کسب عنوان ششمي
شنا نسيمي شاد 100 متر قورباغه مقدماتي در ادامه  کسب عنوان هشتمي
شنا تيم ملي مردان 4 در 100 متر مقدماتي در ادامه  کسب عنوان نهمي
وزنه برداري کيانوش رستمي 85 کيلوگرم فينال 13:30  کسب مدال نقره

وزنه برداري رسول تقيان 85 کيلوگرم فينال 13:30  کسب مقام چهارمي
شمشيربازي تيم ملي مردان اسلحه سابر يک چهارم نهايي 08:10  برتري 45 بر 19 برابر ويتنام
شمشيربازي تيم ملي مردان اسلحه سابر نيمه نهايي 09:30  برتري 45 بر 44 برابر چين
شمشيربازي تيم ملي مردان اسلحه سابر فينال 13:40  کسب مدال نقره

ژيمناستيک رضا کيخا خرک حلقه فينال 15:00  کسب مقام هشتمي
ژيمناستيک خناري نژاد دار حلقه فينال 15:00   کسب مقام هشتمي
ساندا الهه منصوريان  52- کيلوگرم فينال  09:30  کسب مدال نقره

ساندا  محسن محمد سيفي  65- کيلوگرم فينال در ادامه  کسب مدال طلا

ساندا  حميدرضا لادور  75- کيلوگرم فينال در ادامه  کسب مدال نقره

روئينگ عاقل حبيبيان تک نفره سبک فينال 05:25 کسب عنوان چهارمي
روئينگ تيم ملي بانوان 4 نفره فينال در ادامه  کسب مدال برنز

روئينگ تيم ملي مردان 4 نفره فينال در ادامه کسب عنوان چهارمي
روئينگ احمد احمدي قايق بادباني دور اول 06:30  کسب عنوان دهمي
روئينگ احمد احمدي قايق بادباني دور دوم در ادامه   کسب عنوان نهمي
روئينگ نازنين رحماني تک نفره فينال 06:40  کسب عنوان چهارمي
تيراندازي مه لقا جام بزرگ 50 متر درازکش مقدماتي 03:30  کسب عنوان چهارمي
تيراندازي دينا فرزادخواه 50 متر درازکش مقدماتي 03:30  کسب عنوان سي و يکمي
تيراندازي الهه احمدي 50 متر درازکش مقدماتي 03:30  کسب عنوان سي و چهارمي
تيراندازي تيم ملي بانوان 50 متر درازکش فينال 03:30  کسب عنوان هشتمي
هندبال تيم ملي مردان  گروه B مقدماتي  12:30  شکست 26-25 مقابل عمان

روز چهارم بازيهاي آسيايي اينچئون ( سه شنبه 1 مهرماه 1393 )

رشته ورزشکار گروه مرحله ساعت نتيجه
شمشيربازي تيم ملي مردان اسلحه اپه يک شانزدهم نهايي 06:30  برتري 38 بر 37 برابر هنگ کنگ
شمشيربازي تيم ملي مردان اسلحه اپه يک چهارم نهايي 08:00  شکست 35 بر 45 از چين
ژيمناستيک رضا کيخا شش اسباب مقدماتي 09:00  انصراف از حضور
ژيمناستيک محمد رمضان پور شش اسباب مقدماتي 09:00  کسب عنوان شانزدهمي
جودو تيم ملي مردان يک شانزدهم نهايي 08:30  برتري برابر تيم ملي چين
جودو تيم ملي مردان يک چهارم نهايي در ادامه  شکست از تيم ملي کره جنوبي
جودو تيم ملي مردان شانس مجدد 11:50  برتري 3 بر 2 مقابل ترکمنستان
جودو تيم ملي مردان رده بندي 14:30 کسب مقام چهارم
تيراندازي مهدي جعفري پويا تفنگ بادي 10 متر مقدماتي 03:30  کسب عنوان نوزدهمي
تيراندازي پوريا نوروزيان تفنگ بادي 10 متر مقدماتي 03:30  کسب عنوان هفتمي
تيراندازي حسين باقري تفنگ بادي 10 متر مقدماتي 03:30  کسب عنوان هجدهمي
تيراندازي تيم ملي مردان
تفنگ بادي 10 متر
فينال 03:30  کسب عنوان چهارمي
تيراندازي پوريا نوروزيان تفنگ بادي 10 متر فينال 06:15  کسب عنوان چهارمي
تيراندازي تيم ملي بانوان تراپ فينال 04:00  کسب عنوان چهارمي
تيراندازي بهاره جهاندار تراپ مقدماتي 04:00 کسب عنوان بيست و هشتمي
تيراندازي مرضيه پرورش نيا تراپ مقدماتي 04:00  کسب عنوان دهمي
تيراندازي شيوا فرحپور تراپ مقدماتي 04:00  کسب عنوان سيزدهمي
شنا احمدرضا جلالي 50 متر آزاد مقدماتي در ادامه  کسب عنوان ششمي
شنا آرشام ميرزايي 50 متر آزاد مقدماتي در ادامه   کسب عنوان هفتمي
شنا مهدي انصاري 200 متر قورباغه مقدماتي در ادامه  کسب عنوان ششمي
شنا آريا نسيمي 200 متر قورباغه مقدماتي در ادامه   کسب عنوان ششمي
ووشو هانيه رجبي فرم چانگ کوان فينال در ادامه  کسب عنوان هفتمي
ساندا الهه منصوريان 52- کيلوگرم نيمه نهايي 13:30  صعود به فينال
ساندا محسن محمدسيفي 65- کيلوگرم نيمه نهايي در ادامه   صعود به فينال
ساندا سجاد عباسي 70- کيلوگرم نيمه نهايي در ادامه  عدم صعود به فينال
ساندا حميدرضا لادور 75- کيلوگرم نيمه نهايي در ادامه    صعود به فينال
ساندا سجاد عباسي 70- کيلوگرم رده بندي در ادامه  کسب مدال برنز

تيروکمان مجيد کيانزاد کامپوند مقدماتي 04:30  کسب عنوان هجدهمي
تيروکمان مجيد قيدي کامپوند مقدماتي 04:30  کسب عنوان پانزدهمي
تيروکمان اسماعيل عبادي کامپوند مقدماتي 04:30  کسب رتبه اول
تيروکمان امير کاظم پور کامپوند مقدماتي 04:30  کسب عنوان سومي
تيروکمان تيم ملي مردان کامپوند مقدماتي 04:30 کسب عنوان دومي
تيروکمان مريم رنجبر کامپوند مقدماتي 09:00  کسب عنوان نوزدهمي
تيروکمان شبنم سرلک کامپوند مقدماتي 09:00  کسب عناون سيزدهمي
تيروکمان مينو عابدي کامپوند مقدماتي 09:00  کسب عنوان سي و يکمي
تيروکمان سکينه قاسم پور کامپوند مقدماتي 09:00  کسب عنوان هفتمي
تيروکمان تيم ملي بانوان کامپوند مقدماتي 09:00 کسب عنوان چهارمي
دوچرخه سواري پيست حسين ناطقي امنيوم 1 کيلومتر مقدماتي 04:50  کسب عنوان هشتمي
دوچرخه سواري پيست حسين ناطقي امنيوم تايم تريل مقدماتي 10:42  کسب عنوان هفتمي
دوچرخه سواري پيست حسنعلي ورپشتي اسپرينت مردان پنجم تا هشتم 12:05  کسب عنوان ششمي
دوچرخه سواري پيست حسين ناطقي امنيوم 40 کيلومتر مقدماتي 12:08   کسب عنوان پنجمي
روئينگ تيم ملي مردان دو نفره شانس مجدد در ادامه صعود به مرحله فينال
روئينگ تيم ملي بانوان چهار نفره شانس مجدد در ادامه صعود به مرحله فينال

روز سوم بازيهاي آسيايي اينچئون ( دوشنبه 31 شهريورماه 1393 )

رشته ورزشکار گروه مرحله ساعت نتيجه
  دوچرخه سواري پيست محمد دانشور اسپرينت 200 متر مقدماتي 04:30 کسب عنوان هفتمي
دوچرخه سواري پيست حسنعلي ورپشتي اسپرينت 200 متر مقدماتي 04:30 کسب عنوان دهمي
دوچرخه سواري پيست حسين ناطقي امنيوم 15 کيلومتر مقدماتي 05:05 کسب عنوان ششمي
دوچرخه سواري پيست محمد دانشور اسپرينت 200 متر يک شانزدهم نهايي 05:40 کسب عنوان هفتمي
دوچرخه سواري پيست حسنعلي ورپشتي اسپرينت 200 متر يک شانزدهم نهايي 05:40 کسب عنوان نهمي
دوچرخه سواري پيست محمد دانشور اسپرينت 200 متر يک هشتم نهايي 10:54 کسب عنوان ششمي
دوچرخه سواري پيست حسنعلي ورپشتي اسپرينت 200 متر يک هشتم نهايي 10:54 کسب عنوان چهارمي
دوچرخه سواري پيست حسين ناطقي امنيوم 4 کيلومتر مقدماتي 10:54 کسب عنوان هفتمي
دوچرخه سواري پيست محمد دانشور اسپرينت 200 متر شانس مجدد 11:54 کسب عنوان دومي
دوچرخه سواري پيست محمد دانشور اسپرينت 200 متر کسب عناوين نهمي تا دوازدهمي 12:25 کسب عنوان يازدهمي
دوچرخه سواري پيست حسين ناطقي امنيوم 10 کيلومتر مقدماتي 12:48 کسب عنوان هفتمي
هندبال تيم ملي مردان گروه B انفرادي 04:30 برتري 29 بر 25 برابر کويت
جودو جواد محجوب 100- کيلوگرم يک شانزدهم نهايي در ادامه برتري با امتياز ايپون برابر حريف ميانماري
جودو محمد جمالي 90- کيلوگرم يک شانزدهم نهايي در ادامه برتري با امتياز ايپون برابر حريف فلسطيني
جودو جواد محجوب 100- کيلوگرم يک چهارم نهايي در ادامه برتري با امتياز ايپون برابر حريف ترکمن
جودو محمد جمالي 90- کيلوگرم يک چهارم نهايي در ادامه شکست با نتيجه 10 بر صفر از حريف ژاپني
جودو جواد محجوب 100- کيلوگرم نيمه نهايي در ادامه شکست با امتياز ايپون از حريف قزاق
جودو محمد جمالي 90- کيلوگرم شانس مجدد در ادامه برتري با نتيجه 100 بر 1 برابر حريف چيني
جودو محمد جمالي 90- کيلوگرم رده بندي 13:30 شکست از حريف مغول و ناکامي در کسب مدال
جودو جواد محجوب 90- کيلوگرم رده بندي در ادامه شکست از حريف کره اي و ناکامي در کسب مدال
 روئينگ  عاقل حبيبيان  تک نفره سبک  شانس مجدد 04:30  کسب رتبه نخست
 تيراندازي  نجمه خدمتي  تفنگ بادي 10 متر  مقدماتي 03:30  کسب عنوان چهارمي
   تيراندازي  نرجس امامقلي نژاد  تفنگ بادي 10 متر   مقدماتي  03:30  کسب عنوان ششمي
 تيراندازي  الهه احمدي  تفنگ بادي 10 متر   مقدماتي 03:30  کسب عنوان نوزدهمي
 تيراندازي  تيم ملي بانوان  تفنگ بادي 10 متر فينال 03:30  کسب مدال نقره

   تيراندازي  الهام هريجاني  تپانچه 25 متر  مقدماتي 03:30  کسب عنوان چهاردهمي
 تيراندازي  مريم سلطاني  تپانچه 25 متر مقدماتي  03:30  کسب عنوان شانزدهمي
 تيراندازي  سارينا قرابت  تپانچه 25 متر  مقدماتي  03:30  کسب عنوان سي و ششمي
 تيراندازي  تيم ملي بانوان  تپانچه 25 متر فينال  03:30  کسب عنوان دهمي
 تيراندازي   الهام هريجاني  تپانچه 25 متر سرعتي مقدماتي  05:30  کسب عنوان سي و چهارمي
   تيراندازي  مريم سلطاني  تپانچه 25 متر سرعتي مقدماتي  05:30  کسب عنوان بيست و دومي
 تيراندازي   سارينا قرابت  تپانچه 25 متر سرعتي  مقدماتي   05:30  کسب عنوان سي و هشتمي
 تيراندازي  نجمه خدمتي  تفنگ بادي 10 متر فينال  06:30  کسب مدال طلا

 تيراندازي  نرجس امامقلي نژاد  تفنگ بادي 10 متر فينال 06:30  کسب مدال نقره

شنا  جمال چاوشي فر  50 متر کرال پشت مقدماتي در ادامه  کسب عنوان چهارمي
   وزنه برداري  جابر بهروزي  69 کيلوگرم مقدماتي  13:30  حذف از جدول مسابقات
ووشو فرشاد عربي فرم نانچوان مقدماتي 03:30 کسب عنوان هشتمي
ووشو حميده برخور فرم تاچيچوان مقدماتي در ادامه کسب عنوان دهمي
ووشو فرشاد عربي فرم نانچون مقدماتي 08:30 کسب عنوان چهارمي
ووشو حميده برخور فرم تايچيگوان مقدماتي در ادامه کسب عنوان دهمي
ساندا الهه منصوريان 52- کيلوگرم يک چهارم نهايي در ادامه برتري 2 بر 0 برابر حريف نپالي
ساندا شهربانو منصوريان 60- کيلوگرم يک چهارم نهايي در ادامه شکست 2 بر 0 از حريف چيني
ساندا محسن محمدسيفي 65- کيلوگرم يک چهارم نهايي در ادامه برتري 2 بر 0 برابر حرف قرقيز
ساندا سجاد عباسي 70- کيلوگرم يک چهارم نهايي در ادامه برتري 2 بر 0 برابر حرف ترکمن
ساندا حميدرضا لادور 75- کيلوگرم يک چهارم نهايي در ادامه برتري 2 بر 1 برابر حريف اردني

روز دوم بازيهاي آسيايي اينچئون ( يکشنبه 30 شهريورماه 1393 )

رشته ورزشکار گروه مرحله ساعت نتيجه
  دوچرخه سواري پيست علي خادمي 4000 متر نهايي 12:30 کسب عنوان بيست و هشتمي
دوچرخه سواري پيست حميد بيک 4000 متر  نهايي 12:30 کسب عنوان بيست و نهمي
دوچرخه سواري پيست بهنام آريان 4000 متر نهايي 12:30 کسب عنوان سي و يکمي
دوچرخه سواري پيست محمد رجبلو 4000 متر نهايي 12:30 کسب عنوان سي و دومي
دوچرخه سواري پيست تيم ملي ايران 4000 متر نهايي 12:30 کسب عنوان هشتمي
شمشيربازي مجتبي عابديني اسلحه سابر انفرادي 08:00 برتري 5 بر 2 برابر حريف هنگ کنگي
شمشيربازي مجتبي عابديني اسلحه سابر انفرادي در ادامه برتري 5 بر 4 برابر حريف ژاپني
شمشيربازي مجتبي عابديني اسلحه سابر انفرادي در ادامه برتري 5 بر 2 برابر حريف تايلندي
شمشيربازي مجتبي عابديني اسلحه سابر انفرادي در ادامه برتري 5 بر 2 برابر حريف قطري
شمشيربازي مجتبي عابديني اسلحه سابر انفرادي در ادامه برتري 5 بر 4 برابر حريف کويتي
شمشيربازي علي اسماعيل زاده اسلحه سابر انفرادي 08:00 شکست 5 بر 3 از حريف چيني
شمشيربازي علي اسماعيل زاده اسلحه سابر انفرادي در ادامه برتري 5 بر 1 برابر حريف هنگ کنگي
شمشيربازي علي اسماعيل زاده اسلحه سابر انفرادي در ادامه برتري 5 بر 2 برابر حريف عربستاني
شمشيربازي علي اسماعيل زاده اسلحه سابر انفرادي در ادامه برتري 5 بر 1 برابر حريف ويتنامي
شمشيربازي علي اسماعيل زاده اسلحه سابر انفرادي  در ادامه  برتري 5 بر 0 برابر حريف قطري
 شمشيربازي   مجتبي عابديني اسلحه سابر يک شانزدهم نهايي 10:10  برتري   15بر 11 برابر حريف ويتنامي
   شمشيربازي علي اسماعيل زاده اسلحه سابر يک شانزدهم نهايي 10:30  برتري  15بر 10 برابر حريف کويتي
   شمشيربازي علي اسماعيل زاده اسلحه سابر  يک چهارم نهايي 11:10 شکست 15 بر 13 از حريف هنگ کنگي
 شمشيربازي   مجتبي عابديني اسلحه سابر  يک چهارم نهايي 11:10 شکست 15 بر 10 از حريف کره اي
ژيمناستيک تيم ملي مردان همه اسباب  مقدماتي 04:30   کسب عنوان هشتمي
   هندبال تيم ملي   مردان  گروه B  06:30  برتري 41 بر 10 برابر هنگ کنگ
جودو سعيد مولايي 73- کيلوگرم يک سي و دوم نهايي در ادامه برتري با امتياز ايپون برابر حريف کويتي
 جودو سعيد مولايي 73- کيلوگرم  يک شانزدهم نهايي در ادامه شکست با امتياز ايپون از حريف ژاپني
جودو امير قاسمي 81- کيلوگرم  يک شانزدهم نهايي در ادامه برتري با امتياز ايپون برابر حريف ژاپني
جودو امير قاسمي 81- کيلوگرم  يک چهارم نهايي در ادامه شکست با امتياز ايپون از حريف لبناني
جودو امير قاسمي 81- کيلوگرم شانس مجدد در ادامه شکست با امتياز ايپون از حريف ازبک
روئينگ محسن شادي تک نفره مقدماتي 05:00 کسب عنوان نخست
روئينگ سولماز عباسي تک نفره مقدماتي 05:20 کسب عنوان چهارمي
تيراندازي ابراهيم برخورداري تپانچه بادي 10 متر مقدماتي 03:30 کسب عنوان سي و يکمي
تيراندازي محمد احمدي تپانچه بادي 10 متر مقدماتي 03:30 کسب عنوان سي و دومي
تيراندازي ابراهيم رحيمي تپانچه بادي 10 متر مقدماتي 03:30 کسب عنوان سي و سومي
تيراندازي تيم ملي مردان تپانچه بادي 10 متر نهايي 03:30 کسب عنوان دهمي
تيراندازي بابک يگانه تراپ مقدماتي 03:30 کسب عنوان بيست و پنجمي
شنا جمال چاوشي فر 100متر کرال پشت نهايي در ادامه  کسب عنوان ششم
ساندا حميدرضا لادور 75- کيلوگرم يک شانزدهم نهايي در ادامه برتري 2 بر 0 برابر حريف نپالي
ساندا محسن محمدسيفي 65- کيلوگرم يک شانزدهم نهايي در ادامه برتري 1 بر 0 برابر حريف فيليپيني

   روز اول بازيهاي آسيايي اينچئون ( شنبه 29 شهريورماه 1393 )

رشته ورزشکار گروه مرحله ساعت نتيجه
شمشيربازي علي يعقوبيان اسلحه اپه  انفرادي 05:15 شکست 5 بر 0 از حريف کره اي
شمشيربازي علي يعقوبيان اسلحه اپه  انفرادي در ادامه شکست 5 بر 3 از حريف قرقيز
شمشيربازي علي يعقوبيان اسلحه اپه انفرادي در ادامه شکست 5 بر 2 از حريف قزاق
شمشيربازي علي يعقوبيان اسلحه اپه انفرادي در ادامه شکست 5 بر 4 از حريف قطري
شمشيربازي علي يعقوبيان اسلحه اپه انفرادي در ادامه شکست 5 بر 1 از حريف ويتنامي
شمشيربازي علي يعقوبيان اسلحه اپه انفرادي در ادامه برتري 5 بر 0 برابر حريف مغول
شمشيربازي محمد رضايي اسلحه اپه انفرادي در ادامه برتري 5 بر 4 برابر حريف ازبک
شمشيربازي محمد رضايي اسلحه اپه انفرادي در ادامه برتري 5 بر 3 برابر حريف فلسطيني
شمشيربازي محمد رضايي اسلحه اپه انفرادي در ادامه برتري 5 بر 3 برابر حريف چيني
شمشيربازي محمد رضايي اسلحه اپه انفرادي در ادامه برتري 5 بر 0 برابر حريف سنگاپوري
شمشيربازي محمد رضايي اسلحه اپه انفرادي در ادامه شکست 5 بر 2 از حريف ژاپني
شمشيربازي محمد رضايي اسلحه اپه انفرادي در ادامه برتري 5 بر 0 برابر حريف کويتي
شمشيربازي محمد رضايي اسلحه اپه انفرادي- يک سي و دوم نهايي 09:35 برتري 15 بر 8 برابر حريف کويتي
شمشيربازي محمد رضايي اسلحه اپه انفرادي- يک شانزدهم نهايي 09:50 شکست 15 بر 11 از حريف ژاپني
 جودو  احسان بهراميان  60- کيلوگرم  يک سي و دوم نهايي  در ادامه  برتري 1 بر 0 برابر حريف ترکمن
 جودو   احسان بهراميان   60- کيلوگرم يک شانزدهم نهايي در ادامه  شکست با امتياز ايپون از حرف کره اي
 روئينگ  عاقل حبيبيان تک نفره سبک مقدماتي 04:50  کسب عنوان سومي
 روئينگ  نازنين رحماني  تک نفره سبک  مقدماتي  06:10  کسب عنوان چهارمي
 تيراندازي  سارا ميرابي  تپانچه بادي 10 متر مقدماتي 02:30  کسب عنوان هجدهمي
 تيراندازي  الهام هريجاني   تپانچه بادي 10 متر  مقدماتي  02:30   کسب عنوان بيست و نهمي
 تيراندازي  سارينا قرابت   تپانچه بادي 10 متر  مقدماتي  02:30  کسب عنوان سي و پنجمي
 تيراندازي  تيم ملي بانوان   تپانچه بادي 10 متر مقدماتي   02:30  کسب عنوان نهمي
 تيراندازي  بابک يگانه  تراپ  مقدماتي  03:30  کسب عنوان نوزدهمي
  تيراندازي  محمد احمدي   تپانچه بادي 50 متر مقدماتي 04:00  کسب عنوان يازدهمي
   تيراندازي  ابراهيم برخورداري   تپانچه بادي 50 متر  مقدماتي  04:00  کسب عنوان نوزدهمي
   تيراندازي   ابراهيم رحيمي   تپانچه بادي 50 متر مقدماتي  04:00   کسب عنوان سي و ششمي
تيراندازي تيم ملي مردان   تپانچه بادي 50 متر مقدماتي  04:00 کسب عنوان هفتمي
وزنه برداري مجيد عسگري 56 کيلوگرم مقدماتي 11:30 کسب عنوان ششمي
ووشو احسان پيغمبري فرم چانگ چوآن نهايي 04:30 کسب عنوان ششمي
ساندا الهه منصوريان 52- کيلوگرم يک شانزدهم نهايي در ادامه برتري 2 بر 0 برابر حريف اندونزيايي
ساندا اکبر محمدزاده 56- کيلوگرم يک شانزدهم نهايي در ادامه شکست 2 بر 0 از حريف چيني

 


قبل از افتتاحيه بازيهاي آسيايي اينچئون ( پنجشنبه 27 شهريورماه 1393 )
رشته ورزشکار گروه مرحله ساعت نتيجه
فوتبال تيم ملي اميد گروه H مقدماتي 11:30 تساوي 1 بر 1 برابر ويتنام

 


 قبل از افتتاحيه بازيهاي آسيايي اينچئون ( دوشنبه 24 شهريورماه 1393 )

رشته ورزشکار گروه مرحله ساعت نتيجه
فوتبال تيم ملي اميد گروه H مقدماتي 11:30 شکست 4 بر 1 از ويتنام