به گزارش خبرنگار سرویس حوادث “سیرجان خبر”،  مسئولین شهرستان سیرجان روز گذشته از نمایشگاه دستاوردهای یک ماهه نیروی انتظامی شهرستان که در محل ستاد فرماندهی انتظامی ناجا برگزار شده بود بازدید کردند.

سرهنگ ثمره در حاشیه این بازدید به خبرنگار ما گفت: تمام توان مجموعه انتظامی شهرستان سیرجان تامین امنیت مردم است که در این راه از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد.
در این نمایشگاه محموله بزرگ 1430 کیلوگرمی مواد مخدر جنوب شرق کشور که در طی روز های گذشته توسط ماموران انتظامی شهرستان سیرجان کشف و ضبط شده بود به همراه دو قبضه سلاح تیر بار و مقادیری مهمات به نمایش در آمد.
همچنین نمایش کشفیات کالاهای قاچاق از جمله 160هزار نخ سیگار خارجی که از یک دستگاه خودروی پژو پارس و مقدار 8840 قلم انواع لوازم آرایشی که از خودروی ماکسیما بدست آمده بود در معرض دید مردم قرار گرفت.
415 بطری انواع مشروبات الکلی، 15 قبضه سلاح شکاری غیر مجاز، تجهیزات کارگاه های ساخت مشروبات الکلی، دستگیری 86 متهم تحت تعقیب و کشف خودرو های سرقتی از جمله دستاورد های یک ماهه نیروی انتظامی شهرستان سیرجان بود.
همچنین مسئولین شهرستان سیرجان پس از بازدید از این نمایشگاه از تلاش و اقتدار نیروی انتظامی شهرستان و توان و کار آمدی فرماندهی آن قدردانی کردند.