ساعت: ۰۹:۳۴ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۸/۰۴/۳ شناسه خبر: 53644

سرپرست فرمانداری سیرجان پس ازدیدار با جمعی از محرومین و بازدید ازخانواده های آنان از اجرای طرح توانمند سازی و کمک به آنان توسط مدیران شهرستان خبرداد.

به گزارش”سیرجان خبر”سرپرست فرمانداری سیرجان پس ازدیدار با جمعی از محرومین و بازدید ازخانواده های آنان از اجرای طرح توانمند سازی و کمک به آنان توسط مدیران شهرستان خبرداد.

محمد محمود آبادی گفت : با همراهی و همکاری دو نهاد کمیته امداد و بهزیستی و دیگر موسسات حمایتی خانواده های محروم شناسایی و پس از سرکشی به خانواده ها و دیدار با آنان در صورت احراز شرایط و اثبات نیازمندی ، این خانواده ها در طرح توانمند سازی قرار می گیرند.

وی گفت : این طرح که با همراهی و همکاری مدیران اجرایی شهرستان انجام می شود بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته هر مدیر معین اقتصادی یک یا چند خانوار قرار گرفته و در رفع مشکلات این خانواده ها اقدام می کند.

سرپرست فرمانداری سیرجان افزود : مدیرانی که معین اقتصادی خانواده های محروم قرار می گیرند ضمن ارائه گزارش مستمر در مورد عملکرد و حمایت های خود در مسیر توانمند سازی این خانوارها تلاش می کنند.

محمود آبادی خاطر نشان کرد که طرح معین های اقتصادی خانواده ها برای آنان تا توانمندی این خانوارها ادامه خواهد داشت و مصمم هستیم با اجرای این طرح خانواده های محروم را در سطح شهرستان سیرجان کاهش دهیم .

لینک کوتاه:
ارسال نظر

نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده