ساعت: ۱۶:۴۴ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۹/۰۴/۶ شناسه خبر: 59327

رئیس پلیس راه شهرستان سیرجان از آغاز طرح تابستانه این پلیس با حضور تیم‌های گشتی محسوس و نامحسوس خبر داد.

به گزارش ” سیرجان خبر” مهدی سلیمی اظهار داشت:  در اجرای طرح تابستانه پلیس راه که از اول تیرماه جاری آغاز شده و تا پایان شهریور سال جاری ادامه دارد، علاوه بر حضور فعال و شبانه‌روزی تیم‌های محسوس و نامحسوس پلیس راه، محورهای مواصلاتی سیرجان توسط دوربین‌های نظارتی نیز رصد و با متخلفان برابر قانون برخورد خواهد شد.

رئیس پلیس راه شهرستان سیرجان بیان کرد: استفاده از تجهیزات هوشمند ثبت تخلف سرعت و همچنین دوربین‌های سیار و حضور مستمر در محورهای مواصلاتی تحت پوشش برای برخورد بدون اغماض با تخلفات حادثه‌ساز، از مهم‌ترین برنامه‌های پلیس راه سیرجان در اجرای طرح تابستانه است.

سلیمی با اشاره به تدابیر فرمانده انتظامی و رئیس پلیس راه استان و همچنین فرمانده نیروی انتظامی شهرستان تصریح کرد: در اجرای این طرح ضمن تشدید فعالیت گشت‌های نامحسوس با رانندگانی که تخلفات حادثه‌ساز شامل سرعت غیرمجاز، سبقت غیرمجاز، انحراف به چپ، صحبت کردن با تلفن همراه و… انجام دهند برخورد جدی و قانونی خواهد شد.

وی از مردم و همشهریان هم درخواست کرد: با توجه به ادامه شیوع ویروس کرونا از سفرهای غیرضروری پرهیز کنند و در صورت لزوم قبل از سفر نسبت به سلامت فنی وسیله نقلیه خود اطمینان حاصل کنند.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده