ساعت: ۱۶:۳۹ منتشر شده در مورخ: ۱۴۰۱/۰۲/۱۲ شناسه خبر: 63415
مدیر بنیاد مسکن شهرستان سیرجان خبر داد؛

بهنام سلاجقه گفت: عملیات اجرایی احداث ۲۲۰۰ واحد مسکونی در قالب طرح نهضت ملی مسکن به عهده بنیاد مسکن در شهر سیرجان آغاز شده است و متقاضیان مدارک خود را باید به صورت حضوری برای تشکیل پرونده به آدرس بلوار شاهد، بلوار غدیر تحویل نمایند.

به گزارش“سیرجان خبر” مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان سیرجان ازآغاز عملیات اجرایی ساخت 2200واحد مسکن طرح نهضت ملی توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان سیرجان خبر دادوگفت: اجرای طرح جهش تولید و تامین مسکن یکی از موضوعات مهم دولت سیزدهم است، تسهیلات در نظر گرفته شده در شهر سیرجان مبلغ ۳۰۰ میلیون تومان می باشد.

بهنام سلاجقه با اشاره به اینکه همکاری های بانک مسکن در اجرای طرح های بنیاد مسکن قابل تقدیر است گفت: در سال قبل مهم‌ترین کار اجرایی در بخش مسکن که «تامین زمین» بوده که انجام شده است و همچنین پیگیری تاییدیه طرح، تایید نقشه‌های فنی انجام و تعدادی از پروانه های ساختمانی نیز صادر شده است.

مدیر بنیاد مسکن سیرجان تصریح کرد: عملیات اجرایی احداث ۲۲۰۰ واحد مسکونی در قالب طرح نهضت ملی مسکن به عهده بنیاد مسکن در شهر سیرجان آغاز شده است و متقاضیان مدارک خود را باید به صورت حضوری برای تشکیل پرونده به آدرس بلوار شاهد، بلوار غدیر تحویل نمایند.

لینک کوتاه:
ارسال نظر

نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده