ساعت: ۱۳:۱۰ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۸/۰۱/۱۱ شناسه خبر: 52420

مدیر آموزش و پرورش شهرستان سیرجان گفت :از ابتدای تعطیلات نوروزی تا پایان روز دهم فروردین ماه بیش از ۳۲هزارو۸۶۴ نفر در ستادهای اسکان مسافران نوروزی پذیرش شده اند.

به گزارش”سیرجان خبر”مدیر آموزش و پرورش شهرستان سیرجان گفت :از ابتدای تعطیلات نوروزی تا پایان روز دهم فروردین ماه بیش از ۳۲هزارو۸۶۴ نفر در ستادهای اسکان مسافران نوروزی پذیرش شده اند.

اکبر محیاپور گفت:از ابتدای تعطیلات نوروزی تا پایان روز دهم فروردین ماه بیش از ۳۲هزارو۸۶۴ نفر در فالب ۹ هزارو۱۵۶ خانوار در ستادهای اسکان مسافران نوروزی پذیرش شده اند.

محیاپور با بیان این که ستادهای اسکان فرهنگیان شهرستان سیرجان همچنان پذیرای همکاران محترم فرهنگی و مسافران عزیزاست، تصریح کرد: اسکان نوروزی فرهنگیان و مسافران نوروزی وخدمت رسانی به آنها  با تمام توان تا آخرین لحظه ادامه خواهد داشت.

مدیر آموزش و پرورش سیرجان افزود: پیش بینی می گردد تعداد میهمانان نوروزی از روز یکشنبه و با توجه به شرایط جوی و روزهای تعطیل افزایش چشمگیری داشته باشد.

محیاپور در پایان گفت:هدف اصلی و اساسی از اجرای طرح ستاد اسکان فرهنگیان در مرحله اول ایجاد بستر مناسب جهت اقامت همکاران  و مسافران و رضایت مندی آنها می باشد .

لینک کوتاه:
ارسال نظر

نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده