ساعت: ۱۶:۲۷ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۷/۰۵/۹ شناسه خبر: 49756
رئیس اداره آب و فاضلاب سیرجان:

رئیس اداره آب و فاضلاب سیرجان گفت:شروع عملیات احداث مخزن پاریز به حجم دو هزار مترمکعب در حال اجرا است که انشالله در سه ماهه اول سال آینده به اتمام می رسد.

رئیس اداره آب شهرستان سیرجان درگفت وگو با خبرنگار سرویس اجتماعی “سیرجان خبر” در خصوص اقدامات انجام شده جهت تامین و توزیع آب شرب گفت: بازسازی و لوله گذاری آب شرب در خیابان ولی عصر(عج) بطول 1800 متر با لوله چدن داکتیل به قطر 300 میلیمتر با هدف اجرای ذون بندی افزایش ظرفیت لوله های اصلی کاهش مسیر انتقال و توزیع آب و گردش سریع آب حذف اتصالات و شیرآلات معیوب و کاهش زمان قطعی آب در اثر حوادث شبکه بازسازی انجام شده است.
میرشاهی ادامه داد: لوله گذاری در بلوار هجرت از تقاطع قاآنی تا سیدجمال الدین اسدآبادی با لوله چدن داکتیل به قطر 400 میلیمتر و احداث خط انتقال جمع آوری آب چاه ها به تصفیه خانه با لوله فلزی به قطر 800 میلیمتر و بطول 6 کیلومتر و انجام 50 درصد از ایستگاه پمپاژ مربوطه انجام شده است.
وی درخصوص پروژه لوله گذاری به پاریز و نجف شهر گفت: اجرای لوله گذاری خط انتقال فلزی پاریز به قطر 300 میلیمتر و بطول 7 کیلومتر و اجرای خط انتقال نجف شهر از مخازن تا ابتدای شهر با لوله چدن داکتیل 600 میلیمتر بطول 10 کیلومتر که مشکل چند ساله کمبود آب اهالی نجف شهر و مسکن های مهر برطرف کرده است.
میرشاهی اذعان کرد:اجرای دو پرس افقی پایپ جکینگ و عبور لوله فلزی غلاف 500 میلیمتری بطول 150 متر در عرض کمربندی شاهد انتهای بلوار صادقی و انتهای بلوار فاطمیه و بازسازی لوله آب با هدف تقویت آب منطقه غرب کمربندی شاهد و برطرف شدن کمبود فشار کوی سعیدآباد و مناطق مجاور اجرا شده است و احداث 20 باب منهول حوضچه مخصوص شیرآلات اصلی در خیابان ولی عصر(عج) و اتصال کلیه های لوله های اصلی موجود به لوله جدید
تعویض شیرآلات معیوب شبکه به تعداد 50 عدد با هدف توزیع متعادل فشار و همچنین کاهش زمان قطعی آب در اثر حوادث اتفاقی شبکه از دیگر اقدامات این اداره می باشد.
وی در پایان گفت:شروع عملیات احداث مخزن پاریز به حجم دو هزار مترمکعب در حال اجرا است که انشالله در سه ماهه اول سال آینده به اتمام می رسد.

لینک کوتاه:
ارسال نظر

نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده