ساعت: ۱۰:۰۳ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۴/۰۳/۲۱ شناسه خبر: 27178

مسئول بسیج دانشجویی سیرجان گفت:12 گروه از دانشجویان بسیجی مراکز آموزش عالی شهرستان سیرجان با هدف خدمت رسانی به مناطق محروم و تحقق اقتصاد مقاومتی به اردوی جهادی در تابستان امسال اعزام می شوند.

به گزارش خبرنگار سرویس فرهنگی “سیرجان خبر” مسئول بسیج دانشجویی شهرستان سیرجان در خصوص اعزام دانشجویان به مناطق محروم گفت: 12گروه از دانشجویان بسیجی دانشگاهها و مراکز آموزش عالی شهرستان سیرجان با هدف خدمت رسانی به مناطق محروم و تحقق اقتصاد مقاومتی به اردوی جهادی در تابستان امسال اعزام می شوند.
علی سلیمی دریابیگی افزود: بسیج دانشجویی شهرستان سیرجان امسال نیز طبق روال قبل برنامه های متنوعی را در عرصه سازندگی،خدمت رسانی و اردوهای جهادی در مناطق محروم جنوب استان کرمان انجام داده است.

وی گفت:مهمترین اهداف از برگزاری اردوی جهادی را تحقق بخشیدن به فرمایشات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) ،کمک و خدمت رسانی به محرومین،پیوند دانش نظری و عملی دانشجویان و تمرین کار گروهی و خودسازی دانشجویان دانست.

مسئول بسیج دانشجویی شهرستان سیرجان به عرصه های فعالیت دانشجویان در اردوهای جهادی اشاره کرد و گفت:دانشجویان در تابستان امسال در عرصه های پزشکی،پرستاری، فرهنگی،آموزشی،عمرانی،مطالبه گری ازمسئولین و…مشغول خدمت رسانی به مردم مناطق محروم خواهند بود.

وی در پایان اظهار داشت:دانشجویان با حضور در این اردوها از نزدیک با مناطق محروم و مشکلات آنها آشنا می شوند و طعم تلخ وشیرین فقر را می چشند و انشاالله با همین روحیه جهادی و انقلابی در مسئولیت های دولتی و اجرایی جامعه مشغول به کار می شوند.

عل سلیمی بسیج دانشجویی

لینک کوتاه:
ارسال نظر

نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده