ساعت: ۱۰:۲۴ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۲/۰۷/۲۲ شناسه خبر: 10802

رئیس سازمان حج و زیارت از اعزام 800 هزار زائر ایرانی به عمره مفرده خبر داد و گفت: اعزام زائران به عمره از اواسط ماه صفر آغاز می شود.

raeis sazman hajبه گزارش“سیرجان خبر” به نقل از مهر،سعید اوحدی با بیان این مطلب افزود: عملیات بازگشت زائران حج تمتع از 28 مهر ماه آغاز و 18 آبان ماه به پایان می رسد و طی این مدت بیش از 63 هزار زائر به کشور باز می گردند.

وی گفت: پس از پایان عملیات حج برنامه ریزی برای اعزام زائران به عمره مفرده آغاز می شود و براساس توافقات انجام شده با مسئولین عربستان در عمره 92 -93 ظرفیت اعزام زائران 50 درصد افزایش پیدا خواهد کرد بطوریکه حدود 800 هزار زائر ایرانی از استانهای مختلف به عمره اعزام می شوند.

رئیس سازمان حج و زیارت تاکید کرد: از اواخر آبان ماه ثبت نام متقاضیان سفر به عمره در کاروانها آغاز و پس از آن نیز نسبت به صدور روادید برای اعزام زائران اقدام خواهیم کرد و همچنین  عملیات اعزام آنان نیز از اواسط ماه صفر (اواسط آذرماه) شروع می شود.

به گفته اوحدی، براساس برنامه ریزیهای انجام شده در عمره، طول مدت اقامت زائران در مدینه و مکه 10 روز است و همانند سالهای گذشته درماه رمضان مدت اعزامها افزایش پیدا نمی کند.

لینک کوتاه:
ارسال نظر

نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده