ساعت: ۲۱:۵۰ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۲/۰۷/۱۹ شناسه خبر: 10621

در آخرین روز هفته نیروی انتظامی 6 طرح عمرانی این نیرو در سیرجان افتتاح و کلنگ‌زنی شد شد.

eftetaheieبه گزارش“سیرجان خبر” در آخرین روز از هفته نیروی انتظامی بعد از ظهر امروز چهار طرح مربوط به نیروی انتظامی در سیرجان طی مراسمی با حضور مسئولان به بهره‌برداری رسید و دو طرح هم عملیات اجرایی آن آغاز شد.

مهریار سعیدی فرمانده انتظامی سیرجان در مراسم افتتاح این طرح‌ها ضمن توجه به مقوله امنیت و نظم در نیروی انتظامی اظهار داشت: مردم شهرستان سیرجان مردمی قدرشناس از زحمات پلیس و نیروی‌های انتظامی هستند و مشارکت آنان موجب اقدام به موقع در تامین نظم وا منیت در این شهرستان می‌شود.

وی در مورد طرح‌های افتتاح شده گفت: درمانگاه دندانپزشکی نیروی انتظامی با زیربنای 70 متر مربع و هزینه 200 میلیون ریال، مرکز عملیاتی پلیس 110 و پلیس فتا با هزینه 500 میلیون ریال، کلانتری شماره 17 مستقر در منطقه جنوبی سیرجان منطقه مکی آباد با زیر بنای 180 متر مربع و هزینه 500 ریال و ایستگاه پلیس محمود آباد با زیربنای 180 متر مربع و هزینه 500 میلیون ریال مورد بهره‌برداری قرار گرفتند.

سعیدی با اشاره به اینکه برای این طرح‌ها جمعا یک میلیارد و 700میلیون ریال از اعتبارات نیروی انتظامی هزینه شده است، عنوان کرد: این طرح‌ها به جمعیتی بالغ بر 10 هزار نفر خدمت‌رسانی می‌کنند.

همچنین امروز دو طرح  سالن ورزشی نیروی انتظامی با زیربنای یک هزار و 100 متر مربع و اعتبار 2 میلیارد ریال و کلانتری نجف شهر با زیر بنای 200 متر مربع و اعتبار یک میلیارد ریال از اعتبارات نیروی انتظامی عملیات اجرایی آنان آغاز شد.

مدت زمان ساخت این دو طرح هم یک سال اعلام شد.

لینک کوتاه:
ارسال نظر

نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده