ساعت: ۰۷:۰۷ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۳/۰۶/۶ شناسه خبر: 18952

رییس دادگستری شهرستان سیرجان گفت:شهروندان جامعه باید پلیس خود باشند و این دیدگاه و نگرش را در خود تقویت و اصلاح کنند آنگاه امنیت حاصل می گردد.

به گزارش“سیرجان خبر” سید محمود علیزاده در دیدار فرمانده انتظامی سیرجان اظهارداشت: اگر همکاری همه ارگانها باشد علاوه برکاهش شکایات و مراجعات مردمی، جرایم نیزبه شدت کاهش می یابند و جامعه به سوی فرهنگ و والا سوق پیدا می کند.

این مقام قضایی ادامه داد: در خصوص نزاع با هر نوع سلاح سرد ازجمله  چاقو،بنده به شخصه تمام پرونده های ارجاعی را نظارت می کنم و با مجرمین برخورد قاطع و قانونی می شود و یقینا برخورد جدی و قاطع در ایجاد امنیت در جامعه اثر گذار خواهد بود.

در ادامه هادی ثمره در خصوص امنیت جامعه و عملکرد چند روزه اش از زمان انتصاب به عنوان فرمانده انتظامی سیرجان اذعان داشت: در هر پارکی 2 نیروی فعال جهت کنترل امنیت و برقراری نظم و برخورد با ارازل و اوباش مستقر شده است و امیدواریم با همکاری دادگستری و مردم این کار تداوم پیدا کند.

وی برای مبارزه با معضل اعتیاد،پیشنهاد داد : با ایجاد یک کمپ ترک اعتیاد و فرستادن افراد معتاد به کمپ اجباری، می توانیم رنگ اعتیاد را از چهره شهر بزداییم.

لینک کوتاه:
ارسال نظر

نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده