ساعت: ۰۹:۵۱ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۳/۰۵/۲ شناسه خبر: 18174

فرماندار سیرجان از ایجاد سامانه پایش تصویری در جاده گل‌گهر سیرجان خبر داد و تصریح کرد: تمام محور این جاده تحت پوشش تصویری دوربین‌های مدار بسته قرار می‌گیرد.

به گزارش“سیرجان خبر” منصور مکی‌آبادی اظهار کرد: در حال حاضر مقدمات دو بانده شدن جاده گل‌گهر سیرجان به عنوان یک جاده مهم ترافیکی در دستور کار قرار دارد.

وی بیان کرد: تا شش ماه آینده از این جاده دو بانده که جابه‌جایی مواد معدنی زیادی در آن انجام می‌شود، به بهره‌برداری می‌رسد.

فرماندار شهرستان سیرجان با اشاره به اینکه اعتبار این طرح 50میلیون تومان است، گفت: این اعتبار از محل فروش اوراق مشارکت وزارت راه و شهرسازی و مشارکت معدن گل‌گهر تامین شده است.

مکی‌آبادی تصریح کرد: به سبب وجود معدن گل‌گهر تا 46کیلومتری شهر سیرجان در بار ترافیک بالای این جاده قرار دارد که در نتیجه تلفات این جاده را بالا برده است.

وی بیان‌کرد: با دو بانده شدن این جاده که متاسفانه در سنوات گذشته تصادفات دلخراشی در آن رخ داده است، پیش‌بینی می‌شود آمار تصادفات منجر به فوت در آن کاهش شدیدی داشته باشد.

فرماندار شهرستان سیرجان با اشاره به اینکه عملیات زیرسازی این جاده تا 80درصد پیشرفت داشته است، گفت: روسازی این جاده از مدتی پیش آغاز شده است.

مکی‌آبادی از ایجاد سامانه پایش تصویری در جاده گل‌گهر سیرجان خبر داد و تصریح کرد: تمام محور این جاده تحت پوشش تصویری دوربین‌های مدار بسته  قرار می‌گیرد.

وی خاطرنشان کرد: برای ایجاد سامانه پایش تصویری این جاده مهم نیز 6میلیارد ریال هزینه شده است.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده