ساعت: ۰۸:۴۴ منتشر شده در مورخ: ۱۴۰۱/۰۵/۹ شناسه خبر: 63625
بازدید فرمانده سپاه بسیج شهرستان سیرجان از مناطق سیل زده:

فرمانده بسیج سپاه شهرستان سیرجان در جمع اهالی روستا های دهسراج و کران با بیان اینکه برای کمک به مردم در مناطق سیل‌زده حضور پیدا می‌کنیم گفت: تا آخر پای رفع مشکلات مردم ایستاده‌ایم.

به گزارش “سیرجان خبر ” فرمانده بسیج سپاه شهرستان سیرجان به همراه جمعی از مسئولان شهرستان شب گذشته در بازدید سرزده از مناطق سیل زده کران، دهسراج مرغی،اسحاق آباد از نزدیک در جریان روند اقدامات و فعالیت ها در امداد رسانی به شهروندان سیل زده قرار گرفت.

سرهنگ علی دستوری با بیان اینکه همه امکانات سپاه برای بازسازی، ترمیم، مرمت و تجهیز ضروریات خانه‌های سیل زدگان بسیج می‌شود، گفت: سپاه همراه و همیار مردم است و تا رفع کامل خسارت های سیل در کنار مردم سیل زده خواهد ایستاد و تا بهبود شرایط و رفع مشکلات ناشی از سیل، این مناطق را ترک نخواهد کرد.
فرمانده بسیج سپاه شهرستان سیرجان اظهار کرد: درعین حال بایستی شرایط را برای یک زندگی دائمی خوب فراهم کنیم و فعلا به فضل الهی امدادرسانی جریان دارد و همه دستگاه‌ها بسیج شده‌اند و وظایف خود را به خوبی انجام می دهند.

وی گفت: مردم عزیز اصلأ نگران نباشند ما تا آخر پای این مردم نجیب می ایستیم و اینجا را ترک نمی‌کنیم تا شرایط به ماقبل و بهتر از قبل برگردد و این مهم نیازمند عزم جدی همه دستگاه‌ها است.

لینک کوتاه:
ارسال نظر

نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده