ساعت: ۱۳:۵۱ منتشر شده در مورخ: ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ شناسه خبر: 62089

دادستان شهرستان سیرجان گفت: در راستای رصد و برخورد با جرایم و تخلفات انتخاباتی یک نف از مسئولین ستاد انتخاباتی یکی از نامزدهای شورای شهرسیرجان دستگیر شد.

دادستان شهرستان سیرجان در گفت و گو با خبرنگار “سیرجان خبر” گفت: علاوه بر رسیدگی کیفری به جرایم انتخاباتی و مرتبط با انتخابات‌، هیات نظارت و اجرایی برگزاری انتخابات شهرستان سیرجان بررسی موضوع در خصوص نامزد مربوط را در دستور کار خود قرارخواهد داد.

قاضی محسن نیک ورز گفت: در این راستا با همکاری پلیس اطلاعات و امنیت عمومی سیرجان یکی از مسئولین ستاد کاندید های شورای شهرسیرجان بازداشت شده است و شناسایی و برخورد لازم با سایر عوامل مربوط در دستور کار قرار دارد

وی با اشاره به اینکه خرید و فروش رای ، تطمیع، تخلف در موضوع تبلیغات از زمره جرایم انتخاباتی است که با مرتکبان در هر مرحله از انتخابات برخورد قانونی می‌شود اظهار کرد : امیدواریم شاهد جرائم وتخلفات انتخاباتی نباشیم ولی باهرگونه جرایم و تخلفات انتخاباتی توسط دستگاه قضائی بدون تبعیض و مسامحه برخورد جدی خواهدشد.

وی از کلیه شهروندان خواست در این زمینه در جهت حفظ سلامت انتخابات و برخورد با توهین کنندگان به شعور مردم، با پلیس اطلاعات و امنیت عمومی و سایر مراجع نظارتی همکاری نمایند.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده