ساعت: ۱۱:۵۲ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۸/۰۹/۶ شناسه خبر: 56501

امام جمعه شهرستان سیرجان با جمعی از مسئولان نظامی و انتظامی از گشت های رضویون شهرستان سیرجان بازدید به عمل آوردند.

به گزارش سرویس اجتماعی “سیرجان خبر”شب گذشته امام جمعه شهرستان سیرجان با جمعی از مسئولان نظامی و انتظامی از گشت های رضویون بسیج شهرستان سیرجان بازدید به عمل آوردند.


فرمانده سپاه بسیج شهرستان سیرجان در گفت وگو با خبرنگار ما اظهار داشت: گشت های رضویون از سال 96 فعالیت خود را در شهرستان سیرجان آغاز کرده و هدف این طرح کمک به تأمین امنیت شهر و شهروندان است.
وی در ادامه افزود: نیروی انتظامی با قوت در تأمین امنیت کوشا است و کار خود را انجام می‌دهد اما برقراری امنیت کامل در سیرجان، نیازمند همکاری همه دستگاه‌هاست.

سرهنگ باقری اذعان داشت: دستاورد اجرای این طرح، ایجاد و افزایش امنیت است تا افرادی که به دنبال ایجاد ناهنجاری در جامعه هستند، قدرت عرض‌ اندام نداشته باشند و همین حضور می‌تواند به ایجاد امنیت و آرامش کمک کند.

فرمانده سپاه بسیج شهرستان سیرجان اظهار داشت: این گشت ها به دو تیم سواره و پیاده تقسیم می شوند و نیروها با لباس بسیج و کارت شناسایی، حکم ماموریت در محله قدم می زنند تا امنیت و خدمات رسانی برای مردم تامین کنند.

باقری در پایان گفت:این افراد دوره های آموزشی دیده اند که این دورهای آموزشی با حضور فرمانده انتظامی و دادستان تشکیل شده است و افراد آموزش دیده یک کارت قضایی برایشان صادر گردیده است.

لینک کوتاه:
ارسال نظر

نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده