ساعت: ۱۷:۰۹ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۲/۰۷/۳۰ شناسه خبر: 11220

مدیرعامل بانک تجارت گفت:که این بانک در اولویت لغو تحریم‌ها قرار دارد و بستر لازم برای جهش دوباره فعالیت‌های بین المللی آن فراهم شده است.

bank tejaratبه گزارش“سیرجان خبر” به نقل از باشگاه خبرنگاران،محمدرضا فلاح در جمع تعدادی از روسای شعب این بانک با اشاره به توفیقات اخیر بانک در بازارهای پول و سرمایه، افزود: روند لغو تحریم‌های بانک تجارت آغاز شده و طی 1.5 سال گذشته نیز شعبه بانک تجارت در پاریس با وجود محدودیت‌ها، توانست نقش مهمی در فعالیت‌های ارزی بانک داشته باشد.

مدیرعامل بانک تجارت افزود: شعبه این بانک در پاریس در این ایام توانسته بخش‌های زیادی از تعهدات ال سی خود را عملی کند و با توجه به تاکید نماینده فرانسوی این شعبه مبنی بر سرمایه قابل توجه شعبه و ارتقای نرم افزار‌ها، می‌تواند اولین نقطه تماس بین المللی بانک برای لغو تحریم‌ها‌، افزایش فعالیت‌ها و نقل و انتقال‌ها در سطوح بسیار بالاتر باشد.

به گزارش روابط عمومی بانک تجارت، وی افزود: لغو تحریم بانک تجارت در دستور کار اتحادیه اروپا قرار دارد و بر اساس آخرین اخبار شعب پاریس و دوشنبه بانک تجارت در اولویت لغو تحریم‌ها قرار گرفته‌اند.

فلاح در پایان گفت: به زودی شاهد رونق بیشتر کسب و کار بانک تجارت در تمامی ابعاد خواهیم بود. بستر موفقیت و اوج گیری بانک فراهم شده و باید با تکریم مشتریان این روند را تسریع بخشیم.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده