ساعت: ۱۰:۰۶ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۲/۰۷/۱۷ شناسه خبر: 10491

معاون حقوقی وزیر ارتباطات گفت: برخی مشترکان رایتل برای استفاده از تماس تصویری سیم‌کارت‌ رایتل خریده‌اند؛ از این رو در وزارت ارتباطات تلاش می‌کنیم این محدودیت‌ها سریع‌تر برطرف شود تا اپراتور تعهداتش به مردم را اجرا کند.

rightelبه گزارش“سیرجان خبر” به نقل از فارس،مرتضی براری با تاکید بر اینکه محدودیت‌های اعمال شده برای رایتل باید برطرف شود، گفت: رایتل در مسیر فعالیت خود با محدودیت‌های مختلفی روبرو بوده است، از جمله محدودیت‌هایی که بر سر راه تماس تصویری این اپراتور ایجاده شده است.

معاون حقوقی، امور دولت و مجلس وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات افزود: بخشی از مشترکان رایتل برای استفاده از خدمت تماس تصویری، سیم کارت‌های رایتل را خریداری کرده‌اند، از این رو در وزارت ارتباطات تلاش می‌کنیم این محدودیت‌ها هرچه سریعتر برطرف شود تا این شرکت بتواند تعهداتی را که به مردم داده اجرا کند.

وی گفت: ما تاکید داریم که باید از حداکثر ظرفیت‌ها برای ارائه سرویس به مردم استفاده کرد و در همین زمینه آمادگی داریم از تمام اپراتورها حمایت کنیم.

براری تاکید کرد: اپراتورها نیز باید برای حفظ منافع ملی در توسعه سرویس‌ها و تجهیزات خود از حداکثر ظرفیت داخلی استفاده کنند.

معاون وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات تصریح کرد: رشد رایتل در واقع رشد صنعت مخابرات کشور است و رشد درآمد آن رشد درآمد خزانه دولت به حساب می‌آید. به همین منظور وزارت ارتباطات در راستای حمایت از تمام اپراتورها،‌ از رایتل نیز حمایت کافی را خواهد داشت.

لینک کوتاه:
ارسال نظر

نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده