ساعت: ۰۴:۰۹ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۲/۰۴/۱۹ شناسه خبر: 3957

برنامه کامل سیزدهمین دوره لیگ برتر فوتبال باشگاه های ایران جام خلیج فارس اعلام شد. به گزارش، مراسم قرعه کشی این مسابقات عصر روز سه شنبه درتالار وحدت تهران برگزار شد و طی آن برنامه کامل این لیگ که از دوم مردادماه آغاز می شود، به شرح زیر اعلام شد: (نام تیم های میزبان ابتدا […]

inطdexبرنامه کامل سیزدهمین دوره لیگ برتر فوتبال باشگاه های ایران جام خلیج فارس اعلام شد.

به گزارش، مراسم قرعه کشی این مسابقات عصر روز سه شنبه درتالار وحدت تهران برگزار شد و طی آن برنامه کامل این لیگ که از دوم مردادماه آغاز می شود، به شرح زیر اعلام شد:
(نام تیم های میزبان ابتدا آمده است)
برنامه هفته نخست – دوم مرداد بدین شرح است:
داماش گیلان – سایپای البرز
گسترش فولادتبریز – استقلال تهران
فجرشهید سپاسی – نفت تهران
راه آهن تهران – مس کرمان
استقلال خوزستان – ذوب آهن اصفهان
سپاهان اصفهان – فولاد خوزستان
صبای قم – ملوان انزلی
پرسپولیس تهران – تراکتورسازی تبریز
** هفته دوم:
ملوان انزلی – داماش
استقلال – سپاهان
فولاد خوزستان – فجرسپاسی
مس – استقلال صنعتی
سایپا – راه آهن
ذوب آهن – پرسپولیس
نفت تهران – صبای قم
تراکتورسازی – گسترش فولاد
** هفته سوم:
داماش گیلان – نفت تهران
فجرسپاسی – استقلال تهران
پرسپولیس تهران – مس کرمان
راه آهن تهران – ملوان انزلی
ذوب آهن – تراکتورسازی
گسترش فولاد – سپاهان اصفهان
استقلال صنعتی خوزستان – سایپا
صبای قم – فولادخوزستان
**هفته چهارم:
فولاد خوزستان – داماش گیلان
استقلال تهران – صبای قم
گسترش فولاد – فجرسپاسی
مس کرمان – ذوب آهن
نفت تهران – راه آهن
سایپای البرز – ملوان انزلی
سپاهان – تراکتورسازی
ملوان – استقلال صنعتی
**هفته پنجم:
داماش گیلان – استقلال
فجرسپاسی – سپاهان
تراکتورسازی – مس کرمان
راه اهن – فولادخوزستان
ذوب آهن – سایپا
استقلال صنعتی – نفت تهران
صبای قم – گسترش فولاد تبریز
پرسپولیس تهران – ملوان انزلی
** هفته ششم:
گسترش فولادتبریز – داماش گیلان
استقلال تهران – راه آهن تهران
فجرسپاسی – تراکتورسازی
سایپای البرز – مس کرمان
ملوان انزلی – ذوب آهن
نفت تهران – پرسپولیس تهران
سپاهان – صبای قم
فولاد خوزستان – استقلال صنعتی خوزستان
**هفته هفتم:
داماش گیلان – سپاهان اصفهان
استقلال صنعتی – استقلال تهران
صبای قم – فجرسپاسی
مس کرمان – ملوان انزلی
راه آهن – گسترش فولادتبریز
ذوب آهن – نفت تهران
تراکتورسازی – سایپای البرز
پرسپولیس – فولادخوزستان
هفته هشتم:
فجرسپاسی – داماش گیلان
استقلال تهران – پرسپولیس تهران
نفت تهران – مس کرمان
سپاهان اصفهان – راه آهن تهران
فولادخوزستان – ذوب آهن اصفهان
گسترش فولاد- استقلال صنعتی
ملوان – سایپا
صبای قم – تراکتورسازی تبریز
هفته نهم:
داماش گیلان – صبای قم
ذوب آهن – استقلال تهران
راه آهن – فجرسپاسی
مس کرمان – فولادخورستان
سایپا – نفت تهران
پرسپولیس – گسترش فولادتبریز
استقلال صنعتی – سپاهان اصفهان
تراکتورسازی – ملوان
**هفته دهم:
داماش – تراکتورسازی
استقلال – مس کرمان
فجرسپاسی – استقلال صنعتی
صبای قم – راه آهن
گسترش تبریز – ذوب آهن
نفت تهران – ملوان انزلی
فولاد – سایپای البرز
سپاهان اصفهان – پرسپولیس تهران
* هفته یازدهم:
راه آهن – داماش
سایپا – استقلال
پرسپولیس – فجر
مس – گسترش فولاد
ذوب آهن – سپاهان
تراکتورسازی – نفت تهران
استقلال خوزستان – صبای قم
ملوان – فولاد خوزستان
* هفته دوازدهم:
داماش – استقلال خوزستان
استقلال – ملوان
فجر – ذوب آهن
سپاهان – مس
راه آهن – تراکتورسازی
فولاد خوزستان – نفت تهران
گسترش فولاد – سایپا
صبا – پرسپولیس
* هفته سیزدهم:
پرسپولیس – داماش
نفت تهران – استقلال
مس – فجر
استقلال خوزستان – راه آهن
ذوب آهن – صبای قم
ملوان انزلی – گسترش فولاد
سایپا – سپاهان
تراکتورسازی – فولاد
* هفته چهاردهم:
داماش – ذوب آهن
استقلال – فولاد
فجر – سایپا
صبا – مس
راه آهن – پرسپولیس
گسترش فولاد – نفت
سپاهان – ملوان
استقلال خوزستان – تراکتورسازی
هفته پانزدهم:
مس – داماش
تراکتورسازی – استقلال
ملوان – فجر
ذوب آهن – راه آهن
نفت تهران – سپاهان
فولاد خوزستان – گسترش فولاد
سایپا – صبا
پرسپولیس – استقلال صنعتی

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده