ساعت: ۱۷:۳۴ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۸/۰۶/۱۶ شناسه خبر: 55062

همایش «احلی من العسل»، تجمع بزرگ نوجوانان عاشورایی شهرستان ارزوئیه همزمان با سراسر کشور و با ندای «لبیک یاحسین(ع)» برگزار شد. به گزارش سیرجان خبر، گروه خبری غرب استان کرمان، صبح امروز به مناسبت بزرگداشت شهید نوجوان دشت کربلا حضرت قاسم بن الحسن(ع) اجتماع دانش‌آموزان حسینی با عنوان «احلی من العسل» در ارزوئیه برگزار شد. این همایش با […]

همایش «احلی من العسل»، تجمع بزرگ نوجوانان عاشورایی شهرستان ارزوئیه همزمان با سراسر کشور و با ندای «لبیک یاحسین(ع)» برگزار شد.

به گزارش سیرجان خبر، گروه خبری غرب استان کرمان، صبح امروز به مناسبت بزرگداشت شهید نوجوان دشت کربلا حضرت قاسم بن الحسن(ع) اجتماع دانش‌آموزان حسینی با عنوان «احلی من العسل» در ارزوئیه برگزار شد.

این همایش با حضور دانش آموز عاشورایی، فرمانده ناحیه مقاومت سپاه، معاون پرورشی آموزش و پرورش، شهردار و جمعی از مسئولان شهرستان از محل میدان بسیج تا مسجد فاطمه الزهرا سلام الله علیها ارزوئیه برپا شد.

در این مراسم، نوجوانان حسینی به سینه زنی و عزاداری پرداخته و برای نوجوان دشت کربلا اشک ماتم ریختند و با ذکر«لبیک یا حسین» با حضرت سید الشهدا(ع) و شهدای کربلا تجدید بیعت کردند.

در پایان دانش آموزان با تجمع در مسجد فاطمه الزهرا س ارزوئیه، پس از عزاداری، سینه زنی و سخنرانی فرمانده سپاه شهرستان، نماز ظهر و عصر را به جماعت اقامه کردند.

انتهای پیام/فاطمه تاراش

لینک کوتاه:
ارسال نظر

نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده