ساعت: ۱۱:۳۹ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۷/۰۳/۱۵ شناسه خبر: 49209

بسیج دانشجویی شهرستان سیرجان ضمن محکوم نمودن این دستور العمل ضد ایرانی که برای دستیابی مستکبران و دشمنان به اهداف شرورانه خود است ، به نمایندگان و مسئولین کشور هشدار می دهد که هرگز زیر بار این اقدام نروند.

به گزارش “سیرجان خبر” FATF اصطلاحی است که طی دو سال و نیم گذشته در جامعه ی ایران شناخته شده است، نامی که همواره با مضمون تحریم عجین بوده است زیرا این سازمان از قریب به 8 سال پیش به بهانه های مختلف و غیرقابل اثبات، جمهوری اسلامی ایران را به حمایت از تروریسم متهم کرده و موج گسترده ای از انواع فشارهای مالی را علیه آن راه اندازی کرده است. و هر روز بر شدت آن افزوده می شود؛ بطوری که در گذشته هفته ای نبوده که سنای آمریکا و هم دستانشان لایحه و یا بیانیه ای علیه ایران و تشدید تحریم ها تصویب و صادر نکرده باشند.
FATF به ظاهر سعی دارد جلوی تخلفات مالی به ویژه پولشویی را بگیرد اما در حقیقت این سازمان اهرم فشاری برای محقق شدن اهداف جهانخوارانه‌ی دولتمردان آمریکا است و تمام توان خود را برای فشار به کشورهای مخالف سیاست‌های ایالات متحده‌ی آمریکا، آن هم از طریق اعمال تحریم‌هایی با دلایل واهی و غیر مستند، به کار گرفته است.
جمهوری اسلامی ایران به جهانیان ثابت کرده است که یکی از بزرگترین مبارزان تروریست بوده و از لحاظ مالی نیز تمامی قوانین لازم در جهت شفاف سازی و دوری از پولشویی رعایت نموده است. بنابراین تمامی فشارها و تحریم های چندباره از سوی سردمداران غربی تنها در راستای جلوگیری از مبارزه ی ایران با تروریست هایی که دست پرورده ی غرب هستند.
بنابراین بسیج دانشجویی شهرستان سیرجان ضمن محکوم نمودن این دستور العمل ضد ایرانی که برای دستیابی مستکبران و دشمنان به اهداف شرورانه خود است ، به نمایندگان و مسئولین کشور هشدار می دهد که هرگز زیر بار این اقدام نروند و با پذیرفتن این دستور العمل مراقب پیامد ها و عواقب آن باشند و خود را آماده کنند.
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی شهرستان سیرجان

لینک کوتاه:
ارسال نظر

نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده