ساعت: ۱۱:۳۲ منتشر شده در مورخ: ۱۴۰۰/۰۱/۲ شناسه خبر: 61599

به‌دنبال وقوع حادثه در محور سیرجان-بندرعباس، یک دستگاه کامیون کشنده دچار حریق می‌شود و فرمانده پاسگاه گلستان به همراه سربازان خود با اقدامی شجاعانه به دل آتش می‌زنند و راننده را از داخل کابین تریلر خارج کرده و جانش را نجات می‌دهند.

به گزارش “سیرجان خبر” به‌دنبال وقوع حادثه در محور سیرجان – بندرعباس، یک  دستگاه کامیون کشنده دچار حریق می‌شود که راننده آن در میان شعله‌ای آتش گرفتار و فرمانده پاسگاه گلستان به همراه سربازان خود با اقدامی شجاعانه به دل آتش می‌زنند و راننده را از داخل کابین تریلر خارج کرده و جانش را نجات می‌دهند.

به همین منظور امروز سردارعبدالرضا ناظری فرمانده انتظامی استان کرمان با حضور در محل پاسگاه گلستان از این ماموران  فداکار تجلیل کرد.

فرمانده انتظامی استان کرمان در حاشیه این مراسم ضمن تبریک سال نو و اعیاد شعبانیه گفت: ماموریت پلیس همواره با خط پذیری بالا همراه بوده و در زمانی که مردم عزیز ما چه در مواجهه با بلایای طبیعی و غیر طبیعی و چه در مواجهه با کسانی که امنیت و آرامش مردم را به‌هم می‌ریزند و در زمانی‌که سلامت و ایمنی مردم در خطر باشد برای نجات جان مردم وارد صحنه می‌شود.

وی افزود: امروز وظیفه خود دانستیم برای تقدیراز عمل با ارزش سروان نبی زیدآبادی و همکارانشان که برای نجات راننده کامیونی که دچار حریق شده، وارد صحنه شدند و با خطر پذیری برای خودشان، راننده کامیون را نجات دادند در پاسگاه گلستان سیرجان حاضر شویم و فرمان فرمانده نیروی انتظامی کشور را برای تجلیل از این نیروهای فداکار اطاعت کنیم.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده