ساعت: ۰۸:۵۹ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۵/۰۸/۲۰ شناسه خبر: 39811
رییس دانشگاه صنعتی سیرجان:

رییس دانشگاه صنعتی سیرجان گفت:چون بازه امتحانات میان ترم در ایام راهپیمایی اربعین است و دانشجویانی که می خواهند در اربعین شرکت کنند می توانند پس از بازگشت از سفر و به تایید شورای فرهنگی دانشگاه و موافقت استاد مربوطه درس را امتحان بدهند.

رییس دانشگاه صنعتی سیرجان در گفت و گو با خبرنگار “سیرجان خبر” اظهار داشت:چون بازه امتحانات میان ترم در ایام راهپیمایی اربعین است و دانشجویانی که می خواهند در اربعین شرکت کنند می توانند پس از بازگشت از سفر و به تایید شورای فرهنگی دانشگاه و موافقت استاد مربوطه درس را امتحان بدهند و این مصوبه شورای فرهنگی در این خصوص فقط برای دانشگاه صنعتی است.

دکتر بارانی در خصوص برنامه های دانشگاه صنعتی در اربعین افزود:دو برنامه برای اربعین داریم یک برنامه سراسری است که از طریق بسیج دانشجویی برنامه ریزی و ثبت نام شده و به راهپیمایی بزرگ اربعین اعزام می شوند و دیگری همه ساله یک موکب در طرح راهپیمایی حرم به حرم شهرستان نیز در کنار دانشگاه داریم و هیئتی از دانشجویان از خوابگاه دانشگاه حرکت و به سمت بقعه متبرکه امامزاده علی(ع) همراه با سایر کاروان ها حرکت می کنند.

وی در خصوص اعزام دانشجویان زائر به مراسم راهپیمایی اربعین گفت: امسال برای کسانی که برای مراسم راهپیمایی اربعین می روند یک اتوبوس پیش بینی کردیم و اگر متقاضی اعزام به این سفر معنوی بیشتر باشد قطعا تدارک بیشتری داده خواهد شد و در خصوص ممنوع الخروجی دانشجویان مشمولان نیز یک مجوز خود سازمان نظام وظیفه و وزارت علوم برای آن ها برنامه ریزی کرده است.

رییس دانشگاه صنعتی در خصوص وضعیت خوابگاه های دانشگاه اظهار داشت:خوابگاه های دانشگاه در تابستان تعمیر شده و در اختیار دانشجویان قرار گرفته است که این خوابگاه ها در پیمانکاری بخش خصوصی هستند و مسئولین دانشگاه بر امور خوابگاه ها نظارت می کنند و در خصوص سلف سرویس دانشگاه نیز بر طبخ غذا و نحوه توزیع نظارت داریم و اگر دانشجویی در این خصوص به مشکل برخورد می تواند به صورت حضوری مسئولان دانشگاه را در جریان بگذارد تا نسبت به رفع مشکل اقدام شود.

بارانی در خصوص طرح همسر گزینی نهاد رهبری در دانشگاه صنعتی اذعان داشت: دانشجویانی که قصد ازدواج دارند می توانند با مراجعه به سایت نهاد رهبری دانشگاه صنعتی یک پرسشنامه را دانلود کنند و پس از تکمیل فرم به دفتر نهاد رهبری در دانشگاه صنعتی تحویل دهند که این طرح برای تمامی دانشجویان دانشگاه های دیگر نیز آزاد است.

جدول زمانبندی امتحانات میان ترم دانشجویان شرکت کننده در مراسم اربعین دانشگاه صنعتی

آموزش دانشگاه در اطلاعیه ای تاریخ برگزاری امتحان میان ترم دروس محاسبات عددی، برنامه نویسی کامپیوتر، ریاضی مهندسی، ریاضی 2 و آمار مهندسی را برای دانشجویان زائر کربلای معلی در ایام اربعین اعلام نمود که به قرار جدول زیر می باشد.

 

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده