ساعت: ۰۸:۲۲ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۲/۱۲/۲۲ شناسه خبر: 14950

تیم فوتبال تراکتورسازی در چارچوب هفته دوم لیگ قهرمانان آسیا در دیدار مقابل لخویا به تساوی بدون گل دست یافت و سپاهان موفق به کسب اولین برد در لیگ قهرمانان آسیا شد.

به گزارش“سیرجان خبر” در ادامه هفته دوم لیگ قهرمانان آسیا تیم فوتبال سپاهان دیگر نماینده ایران در ورزشگاه فولادشهر اصفهان میزبان الهلال عربستان بود که در پایان این بازی با نتیجه 3 بر 2 به سود زردپوشان اصفهانی به پایان رسید.

درابتدا سپاهان بود که با پاس خوب نویدکیا و ضربه دقیق الوین بولکو در دقیقه 17 در موقعیتی تک به تک به گل رسید. الهلال که پیش از این هم روی دروازه سپاهان خطرناک ظاهر شده بود و یک بار دیرک دروازه رحمان احمدی را به صدا در آورده بود برای گل خورده تلاش کرد و در دقیقه 29 روی یک ضربه کرنر به وسیله سگوندو کاستیو به گل تساوی رسید.

پنج دقیقه بیشتر طول نکشید که الهلال دوباره صاحب کرنر شد و این بار با اشتباه رحمان احمدی ارسال بازیکن الهلال مستقیما وارد دروازه شد و در عین ناباوری آبی‌پوشان الهلال در زمین سپاهان پیش بیفتند.

اما در نیمه دوم زلاتکو کرانچار برای فرار از نخستین شکست خانگی در رقابت‌های این فصل لیگ قهرمانان عناصر هجومی خود را بیشتر کرد و روی یکی از حمله‌ها با حرکت انفرادی خوب و شوت تمام کننده زیبای مهدی شریفی در دقیقه 73 به گل تساوی دست یافت.

در لحظات پایانی بازی و در شرایطی که الهلال فکر می‌کرد یک امتیاز ارزشمند را از اصفهان گرفته، جواهیر سوکای روی یک ضدحمله در حالی که پشت محوطه جریمه حریف صاحب توپ بود روی یک شوت محکم و غافلگیرکننده گل سوم و پیروزی‌بخش تیمش را به ثمر رساند تا سپاهان در لحظات پایانی به یک پیروزی شیرین برسد و نخستین برد خود را دشت کند.

سپاهان با این برد 3 امتیازی شد و به رده دوم گروه D صعود کرد.

تساوی ارزشمند تراکتور سازی مقابل لخویا

تیم فوتبال تراکتورسازی در دومین دیدار خود در چارچوب مسابقات مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا در ورزشگاه عبدالله بن‌ناصر بن‌خلیفه به مصاف لخویا قطر رفت که در پایان دو تیم به تساوی بدون گل رضایت دادند.

 

لینک کوتاه:
ارسال نظر

نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده