ساعت: ۱۰:۱۹ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۴/۰۱/۶ شناسه خبر: 25350

ستاره آرژانتینی تیم فوتبال بارسلونا شاید از لحاظ فنی و تکنیکی بهترین بازیکن دنیا باشد اما از نظر تیپ و مُد مطمئناً هنوز کارهای زیادی برای قرار گرفتن در میان خوش‌تیپ‌ترین‌های مستطیل سبز دارد.

“سیرجان خبر” گروهی از بازیکنان تیم فوتبال بارسلونا در رختکن این تیم کنار یکدیگر عکس یادگاری با ظاهری متفاوت از ظاهر همیشگی‌شان انداخته‌اند که در میان آنها ظاهر و تیپ لیونل مسی، ستاره آرژانتینی خط حمله آبی‌واناری‌ها بیشتر به چشم کاربران اینترنتی آمده و مورد تمسخر قرار گرفته و در این بین توصیف‌های جالبی برای نحوه لباس پوشیدن دارنده چهار توپ طلای فرانس فوتبال و فیفا صورت گرفته است.

یکی از کاربران در خصوص عکس یادگاری ستاره‌های بارسلونا که در آن لیونل مسی، آدریانو کوریا، دنی آلوز، نیمار و رافینیا حضور دارند، نوشته است: مسی شاید بهترین بازیکن دنیا باشد اما امشب مانند یک معلم جغرافیا تیپ زده است!

کاربر دیگری درباره ظاهر مسی اینگونه نظر داده است: مسی مانند پدری است که در حوزه فناوری اطلاعات فعالیت دارد و به تازگی با برنده مسابقه استعدادیابی اسپانیا در سال 2008 ملاقات کرده است.

یکی دیگر از کاربران خلاقیت بیشتری به خرج داده و از زبان خودش مسی اینگونه نوشته است: سلام. من لیونل مسی هستم. شما گفتید که با رمز ورودتان مشکل داشتید؟

تیپ مسی را یکی دیگر از کاربران شبکه‌های اجتماعی اینگونه توصیف کرده است: مسی مانند پدر 44 ساله‌ای است که یک هیوندا می‌راند و موهایش را به سبک معلم‌ها کوتاه کرده است اما به هر حال او مسی است پس مشکلی نیست.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده