ساعت: ۱۶:۴۹ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۴/۱۱/۱۶ شناسه خبر: 33140

مراسم جشن قهرمانی لیگ برتر بانوان کشور صبح امروز با حضور مهدی تاج نائب رئیس فدراسیون فوتبال در چمن تختی سیرجان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار سرویس ورزشی“سیرجان خبر “هفته بیستم و پایانی لیگ برتر بانوان در حالی امروز با سه دیدار برگزار شد که تا پیش از آن چهار تیم شهرداری سیرجان با 38 امتیاز، ملوان انزلی با 37 امتیاز، شهرداری بم با 36 امتیاز و آینده‌سازان میهن نجف آباد با 35 امتیاز شانس قهرمانی داشتند.


در حساس‌ترین بازی که تکلیف قهرمانی را بیش از سایر مسابقات مشخص می‌کرد شهرداری سیرجان در خانه پذیرای وحدت ایثار گرگان قعر جدولی بود که موفق شد با نتیجه پر گل 11 بر صفر این تیم را شکست داده تا با 41 امتیاز در سکوی نخست لیگ برتر بانوان قرار گیرد.
ملوان انزلی نیز که هفته گذشته به رده دوم صعود کرده بود امروز در میزبانی شهرداری سنندج توانست با پیروزی 2 بر صفر و کسب 40 امتیاز نایب قهرمان شود.همچنین دیدار شهرداری بم رده سومی با همیاری ارومیه به دلیل عدم حضور تیم همیاری 3 بر صفر به سود نماینده بم اعلام شد تا این تیم با 39 امتیاز جایگاه سوم را در اختیار گیرد.در آخرین بازی لیگ برتر بانوان هم اشتران کوه ازنا در خانه با نتیجه 2 بر یک مغلوب آینده‌سازان میهن نجف آباد شد تا این تیم با عنوان چهارمی به کار خود پایان دهد.

نتایج کامل هفته پایانی لیگ برتر بانوان:
شهرداری سیرجان 11 – وحدت ایثار گرگان صفر
ملوان 2 – شهرداری سنندج صفر
اشتران کوه ازنا 1- آینده‌سازان میهن نجف آباد 2
شهرداری بم – همیاری ارومیه (این بازی به دلیل عدم حضور تیم همیاری 3 بر صفر به سود نماینده بم اعلام شد)
* تیم پالایش گاز ایلام در این هفته استراحت داشت.

جدول امتیازی کامل لیگ برتر بانوان:
1- شهرداری سیرجان : 41 امتیاز
2- ملوان انزلی : 40 امتیاز
3- شهرداری بم : 39 امتیاز
4- آینده‌سازان میهن نجف آباد : 38 امتیاز
5- همیاری ارومیه : 25 امتیاز
6- شهرداری سنندج : 20 امتیاز (تفاضل گل 11-)
7- پالایش گاز ایلام : 20 امتیاز (تفاضل گل 13-)
8- شهرداری ازنا : 9 امتیاز
9- وحدت ایثار گرگان : 4 امتیاز

لازم به ذکر است، دو تیم پاس همدان و دلوار کشتی بوشهر به دلیل انصراف از لیگ برتر بانوان در طول مسابقات به لیگ دسته اول سقوط کردند.

مراسم جشن قهرمانی لیگ برتر بانوان کشور صبح امروز با حضور مهدی تاج نائب رئیس فدراسیون فوتبال در چمن تختی سیرجان برگزار شد.

عکس:محمدامین شاهبداغی

 

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده