ساعت: ۱۳:۲۲ منتشر شده در مورخ: ۱۴۰۰/۰۱/۷ شناسه خبر: 61631

جهادگران بسیج سپاه شهرستان سیرجان با حضور در مناطق محروم استان به فعالیت‌های عمرانی و جهادی پرداختند.

به گزارش “سیرجان خبر” برخی شهروندان در مناسبت‌های مختلف طی اقدام ارزشمند و انسانی به صورت داوطلبانه بخشی از حقوق، وقت یا کار خود را به نیازمندان و افراد کم برخوردار اختصاص می‌دهند که از جمله آنان جهادگران بسیجی هستند که با حضور در اردوهای جهادی مناطق کم برخوردار اقدام به کمک و ارائه خدمت می‌کنند.

بوی عید نوروز که می‌آید همه به دنبال آن هستند تا پس از یک سال کار و تلاش از تعطیلات نوروز استفاده کرده و ساعات بیشتری را در کنار خانواده باشند اما در همین ایام و در همین روزها بسیجیان سیرجانی برای خدمت‌رسانی به هم استانی های خود به سمت مناطق محروم راهی شدند تا از فرصت طلایی تعطیلات عید نوروز برای محرومیت‌زدایی استفاده کنند.

عیدانه گروه‌های جهادی بسیج در این ایام محرومیت‌زدایی از مناطقی بود که مردم آن از ابتدایی‌ترین امکانات هم محرومند تا بدون هیچ چشم‌داشتی صرفاً با روحیه‌ای جهادی و ایثارگونه قدری از آلام مردم در مناطق محروم بکاهند و باری از دوششان بردارند.

بسیجیان سیرجانی به مدت 10روز با حضور در منطقه محروم زهکلوت از توابع شهرستان رودبار جنوب مشغول به فعالیت عمرانی شدند ودر مدت برگزاری اردو فعالیت‌های فرهنگی مذهبی برای اهالی منطقه زهکلوت برگزارشد.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده