ساعت: ۱۴:۴۰ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۵/۰۶/۱۶ شناسه خبر: 38004
فرمانده انتظامی سیرجان/

فرمانده انتظامی شهرستان سیرجان از مرگ کارگری براثر ریزش چاه قنات آب در حین حفر خبر داد.

سرهنگ محمد رضا ایرانژاد در گفت و گو با خبرنگار سرویس حوادث “سیرجان خبر “ گفت :عصر روز یکشنبه درپی تماس با مرکز فوریت های پلیس 110مبنی بر حادثه منجر به فوت فردی در چاه قنات آب روستای گویین از توابع شهر پاریز شهرستان سیرجان بلافاصله تیمی از عوامل انتظامی به همراه دیگر نیروهای امدادی به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود:در برسی های کارشناسی در محل و گفته های حاضرین مشخص شد مردی 48ساله درحال حفر چاه قنات آب بوده که به دلیل ریزش دیواره های قنات و ورود خاک و کمبود هوا موجب خفگی این فرد شده است.

فرمانده انتظامی سیرجان ادامه داد: باتلاش تیم های امدادی حاضر در محل فرد حادثه دیده از عمق 22متری این چاه به بیرون کشیده شد که متاسفانه بر اثر خفگی جان خود را از دست داده بود.

وی تصریح کرد : مرگ این فرد توسط تیم اورژانس 115 که در محل حضور داشتند تایید و جسد آن با هماهنگی مقام قضایی به سرد خانه انتقال یافت.

دستگیری عامل هک حساب کاربری جیمیل

فرمانده انتظامی سیرجان با اشاره به دستگیری عامل حساب کاربری اظهار داشت:در پی مراجعه فردی به پلیس مبنی بر هک حساب کاربری جیمیل و سوءاستفاده از سایر اپلیکیشن هایی که توسط این حساب کاربری پشتیبانی می شدند مانند اینستاگرام و بازی کلش اف کلنز و… پرونده ای در پلیس فتا شهرستان سیرجان تشکیل و در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: پس از انجام اقدامات فنی و پلیسی با توان سایبری موجود متهم که جوانی 23ساله است شناسایی و در محل سکونت دستگیر که با بررسی فنی از مستندات و ادله دیجیتال بر روی تلفن همراه مشخص شد متهم با نام جعلی دخترانه در بازی های آنلاین اقدام به شکار قربانیان خود کرده و پس از جلب اعتماد نام کاربری و رمز عبور افراد را گرفته و بلافاصله رمز عبور آنها را تغییر داده و برای بازگرداندن اکانت کاربری از آنان اخاذی می کرده است.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده