ساعت: ۱۷:۴۰ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۴/۰۲/۸ شناسه خبر: 26069

امام جمعه سیرجان گفت:در نظام اسلامی کار یک خدمت همراه با عبادت محسوب می‌شود و کارگر مقام والایی دارد.

به گزارش“سیرجان خبر” ظهر امروز حجت‌الاسلام سیدمحمود حسینی امام جمعه سیرجان همراه با مسئولان اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان با حضور در کارخانجات شهرک‌های صنعتی و با اهدای شاخه گل به کارگران از آنان تجلیل کردند.

وی در حاشیه این بازدید بر فرهنگ کار در دین اسلام تاکید کرد و گفت: در نظام اسلامی کار یک خدمت همراه با عبادت محسوب می‌شود و کارگر مقام والایی دارد.

امام جمعه سیرجان رفع مشکلات جامعه را در تولید داخلی و همت بیشتر برای ایجاد اقتصاد مقاومتی عنوان کرد و افزود: اگر ما پس از انقلاب به این اقتدار و پیشرفت رسیدیم برای آن است که از بیگانه بریدیم و استقلال خود را به دست آوردیم و امروز هم وظیفه ما است از تولید داخلی حمایت کنیم تا ضمن اشتغالزایی مسیر پیشرفت را ادامه دهیم.

در ادامه این مراسم،محمود آذرپیرا رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیرجان گفت: این شهرستان با اشتغال بیش از 4 هزار و 500 نفر کارگر در بخش‌های مختلف صنعتی، معدنی و کشاورزی رتبه ممتاز استان را در اشتغالزایی کسب کرده است.

وی عنوان کرد: سهمیه ما برای جذب نیروی کارگر و اشتغالزایی، 3 هزار و 300 نفر اعلام و این شهرستان موفق شد با تامین زیرساخت‌های لازم، 144 درصد این سهمیه را محقق کند.

آذرپیرا عنوان کرد: برای جذب نیروی مورد نیاز در صنعت و معادن شهرستان طی سال جاری 43 آزمون استخدامی برگزار شده و پیش‌بینی می‌شود، امسال نیز چشم‌انداز خوبی در اشتغال در حوزه صنعت و معدن داشته باشیم.

 

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده