ساعت: ۱۸:۰۰ منتشر شده در مورخ: ۱۴۰۱/۰۴/۱۲ شناسه خبر: 63536

فرمانده انتظامی سیرجان از دستگیری ۳ سارق کابل برق شبکه های هوایی و کشف ۱۳ فقره کابل برق در پی گزارش هوشمندانه یک شهروند به پلیس خبر داد.

به گزارش “سیرجان خبر” سرهنگ مرتضی امیر سبتکی اظهار داشت : در پی وقوع چندین فقره سرقت کابل برق در مناطقی از سطح شهرستان سیرجان بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار مأموران انتظامی قرار گرفت.

وی افزود : در این رابطه ماموران انتظامی کلانتری ۱۳ گشت زنی شبانه پس از گزارش به موقع و دقیق یک شهروند از خاموشی معابر و مشاهده افراد مشکوک در حوالی تیرهای برق ۳سارق را هنگام سرقت غافلگیر و آنان را به همراه ابزار آلات انجام سرقت دستگیر کردند.
فرمانده انتظامی شهرستان سیرجان بیان داشت: این سارقان که دارای سابقه سرقت و گرفتار به اعتیاد به مواد روانگردان بودند در بازجویی های انجام شده به ۱۳ فقره سرقت سیم و کابل برق شبکه های هوایی به مقدار ۱۵۳۰ متر معترف شدند.

سرهنگ امیرسبتکی با اشاره به اینکه در بازرسی از خودرو و مخفیگاه این سارقان ۹۸ متر انواع سیم و کابل برق هوایی دیگر کشف شد ، خاطرنشان کرد : با هماهنگی های لازم اموال کشف شده تحویل اداره برق و متهمان نیز پس از تشکیل پرونده مقدماتی به مقامات قضایی معرفی شدند.

لینک کوتاه:
ارسال نظر

نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده