ساعت: ۰۸:۰۰ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۴/۰۸/۲۵ شناسه خبر: 31088

بمناسبت بیست و سومین هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران برنامه قرار با کتاب با حضور دکتر اسماعیل آذر از چهره های فرهنگی و ادبیاتی کشور در محل پارک هادی برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرنگار سرویس فرهنگ و هنر “سیرجان خبر” بمناسبت بیست و سومین هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران برنامه قرار با کتاب با حضور دکتر اسماعیل آذر از چهره های فرهنگی و ادبیاتی کشور در محل پارک هادی برگزار خواهد شد

این برنامه فرهنگی که بمناسب روز کتابخوانی با همکاری فرمانداری و دانشگاه آزاد سیرجان توسط اداره فرهنگ ارشاد اسلامی برگزار می شود برنامه های متفاوتی را برای علاقمندان به کتاب تدارک دیده شده است.

در این برنامه مردم یک جلد کتاب را به همراه آورده و یک روز خود را از ساعت 8 صبح لغایت 9 به کتابخوانی میپردازند و در آخر برداشت خود را در چند سطر ارایه می نمایند.

همچنین در ادامه برنامه های این روز در سینما قدس سیرجان مراسم تجلیل از دوستداران کتاب برگزار خواهد شد که سخنران و مهمان ویژه این مراسم دکتر اسماعیل آذر خواهد بود.

در حاشیه این برنامه نیز غرفه های آخرین انتشارات سیرجان ،دانشگاهها و دستاوردهای آنان در حوزه کتاب ،کودک و کتاب،غرفه اهدا کتاب و نذر کتاب ،غرفه هنرمندان ،غرفه پایتخت کتاب،رادیو پارک،حوزه علمیه،نیز بر پا خواهد شد.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده