ساعت: ۰۹:۳۴ منتشر شده در مورخ: ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ شناسه خبر: 62787
گل گهر4 تراکتور1؛

گل گهری با کسب یک پیروزی پر گل در هفته اول، شروع طوفانی را در لیگ بیست و یکم برای خود رقم زد.

به گزارش “سیرجان خبر” در چارچوب هفته اول رقابت‌های لیگ‌برتر بیست‌ویکم، تیم‌های گل گهر سیرجان و تراکتور تبریز از ساعت ۱۶ روز گذشته در ورزشگاه اختصاصی گل گهر به مصاف هم رفتند که این دیدار در پایان با نتیجه ۴ بر یک به پایان رسید.

این پنجمین تقابل۲ تیم در تاریخ لیگ برتر بود که به انجام رسید و گل‌گهر برای اولین بار پرشورها را شکست داد در  چهار رویارویی قبلی در لیگ‌های  ۱۹ و ۲۰، سه پیروزی برای تیم تبریزی و یک تساوی ثبت شده بود.

سیرجانی ها در نیمه اول با ارائه نمایشی سراسر هجومی مقابل نمایش پر اشتباه شاگردان فیروزی کریمی به چهار گل دست یافتند و تیم گل گهر سیرجان در همان نیمه اول به نوعی کار تیم تبریزی را تمام کردند.

در این مسابقه امین پورعلی (۱۲)، سعید صادقی (۱۶ و ۳۸) و مرتضی تبریزی (۲۱) برای گل گهر گلزنی کردند، تک گل تراکتور هم توسط محمد عباس زاده (۸۶ – پنالتی) به ثمر رسید.

مجتبی سرآسیایی مربی تیم فوتبال گل‌گهر در نشست خبری بعد از بازی گل‌گهر سیرجان و تراکتور تبریز در ابتدای صحبت‌هایش گفت: در رابطه با شرایط بازی باید یک تبریک و خدا قوت بزرگ به بچه‌های تیم‌مان عرض کنم، بازی بسیار با کیفیت و جانداری بود.

وی با اشاره به اینکه هفته اول بود و با شناخت کمی وارد بازی شدیم و تیم فیروز کریمی هم بسیار فوتبال بلد و خطرناکی بود، افزود: خدا را شکر زود به گل رسیدیم و شرایط بازی را در دست گرفتیم، کنترل بازی توسط بازیکنانمان خوب انجام شد و به گل‌های بعدی رسیدیم.

مربی تیم فوتبال گل‌گهر در خصوص نیمه دوم بازی عنوان کرد: در نیمه دوم هم شرایط بازی تحت کنترل ما بود اما طبق معمول فوتبال، تیم تراکتور هم صاحب موقعیت شد و بازی را در مواقعی تحت کنترل گرفت.

وی ادامه داد: سعی کردیم شرایط بازی را به سمتی ببریم که در نیمه دوم گاهی عقب بنشینیم و بتوانیم از ضد حملاتمان بیشتر استفاده کنیم. این کار را خوب انجام دادیم و موقعیت‌های زیادی هم در نیمه دوم به دست آوردیم.

سرآسیایی در خصوص پنالتی تراکتور گفت: نباید این گل را دریافت می‌کردیم، باید عادت کنیم در شرایط بازی، حتی بازی‌های که با تعداد گل زیاد جلو هستیم، گل دریافت نکنیم.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده