ساعت: ۰۶:۵۶ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۲/۰۸/۸ شناسه خبر: 11577

تیم ملی زیر 17 سال ایران در مرحله یک هشتم نهایی مقابل نیجریه متحمل شکست تلخ و سنگینی شد.

tim meli javananبه گزارش“سیرجان خبر” تیم ملی زیر 17 سال ایران از ساعت 19 و 30 دیروز در ورزشگاه خلیفه امارات به مصاف نیجریه رفت.

ایران به عنوان تیم دوم گروه پنجم و نیجریه به عنوان تیم اول گروه ششم به مرحله یک هشتم نهایی رسیدند.

ایران در نیمه اول اشتباهات زیادی مرتکب شد و با دریافت سه گل به رختکن رفت. در نیمه دوم از حرارت بازی کاسته شد و بیشتر بازی در میانه میدان در جریان بود.  نیجریه به عنوان تیمی که 6 بار به فینال رسیده و سه عنوان قهرمانی را در کارنامه دارد در این دیدار بسیار پر قدرت بود. در این بازی ایران هرچند مالکیتش بر توپ و میدان بیشتر از حریف بود اما نیجریه بسیار باهوش بود و هر بار که حمله می‌کرد می توانست دروازه ایران را با خطر جدی رو به رو کند و به گل برسد. شاگردان علی دوستی تنها یکبار در دقیقه 84 توانستند دروازه حریف را باز کنند.

در نهایت بازی با پیروزی 4 بر یک نیجریه به پایان رسید تا ایران وداعی تلخ با  این دوره از مسابقات داشته باشد.

علی قلی‌زاده دقیقه 84 برای ایران، ساموئل اکون دقیقه 23، ایناشو دقیقه 25،  یحیی موسی دقایق 42 و 84 برای نیجریه گلزنی کردند.

در این دیدار مهدی امینی، ساسان جعفری (46 صادق محرمی)، مصطفی هاشمی، سیدمجید حسینی (کاپیتان)، کمیل حق‌زاده، سعید عزت‌اللهی، امیرحسین کریمی، علی هزامی(69 علی قلی‌زاده)، محمد بازاج(79 جعفری)، امیرمحمد مظلوم و یوسف سیدی برای ایران به میدان رفتند.

قضاوت این مسابقه بر عهده هرور لوپز برزیلی بود.

ایران در مرحله گروهی مقابل آرژانتین و کانادا به تساوی یک بر یک رسید و اتریش را یک بر صفر شکست داد.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده