ساعت: 12:25 منتشر شده در مورخ: 2020/10/18 شناسه خبر: 60497

صبحگاه مشترک نیروهای مسلح سیرجان با حضور فرماندهان نظامی و انتظامی و مسئولین شهرستان در محل پلیس راهور برگزار شد.

به گزارش ” سیرجان خبر” صبحگاه مشترک نیروهای مسلح سیرجان صبح امروز با شرکت گردانهای نداجا،نیروی انتظامی،سپاه پاسداران در محل پلیس راهوربا حضور فرماندهان نظامی و انتظامی و مسئولین شهرستان برگزار شد.

سرهنگ محمدرضا ايران نژاد در حاشیه این مراسم هفته ناجا را هفته افتخار، عزت، امنيت و ايثارگري خواند و تاكيد كرد: پليس مقتدر و عزيز ايران اسلامي، مظهر قانون گرايي، قانون مداري و قانون محوري است.

وي با تبريك اين مناسبت به فرماندهي كل قوا، نيروهاي مسلح، عموم مردم و فرماندهان و كاركنان خدوم نيروي انتظامي، تاكيد كرد: ماموران پليس عمر شريفشان را فداكارانه، صرف خدمت به مردم مي كنند.

فرمانده انتظامي شهرستان سيرجان در ادامه، درستكاري، امانت داري و دفاع از ارزش هاي اسلامي را از ديگر خصايص ماموران انتظامي خواند و گفت: شان و جايگاه خادمان مردم در نظام جمهوري اسلامي، در حفظ ارزش هاي اسلامي نهفته است.

اين مقام انتظامي تعامل و همكاري مردم و پليس را لازم و ضروري و امنيت را مسيري دوطرفه دانست و افزود: در جريان تامين امنيت از يك سو، حاكميت و نماينده ناجا و از سوي ديگر مردم و نهادهاي مردمي نقش و مسئوليتي مشخص برعهده دارند. فرمانده انتظامي شهرستان سيرجان در پايان گفت: هفته ناجا را فرصتي براي افزايش همكاري ها با مردم، معرفي عملكرد پليس براي آنان و شناسايي نقاط ضعف و قوت درون سازماني است.

حجت الاسلام و المسلمین سید محمود حسینی دراین مراسم عنوان کرد:كشور ما بحمدالله كشور امني است و قطعا كساني كه بخواهند امنيت و آرامش مردم را خدشه دار کنند پلیس با قاطعيت با آنها برخورد خواهد کرد.

وی افزود : پيشرفت ما در زمينه هاي گوناگون با توكل به خدا، رعايت تقوا، مقاومت، ايثارگيري، مردم داري، اخلاق و اطاعت از رهبري بوده و ممكن است درجایی برگي از درخت بريزد اما نمي توانند درخت تنومند اسلام را از بين ببرند.

 امام جمعه شهرستان سیرجان همچنین بیان داشت:همان گونه كه رهبر عزيزمان فرمودند زماني انقلاب ساقه نازكي بود نتوانستند امروز كه درخت تنومندي است نمي توانند هيچ غلطي بكنند و وظیفه داریم از نيروي انتظامي كه حافظ ارزش ها  در جامعه است حمایت کنیم.

حجت الاسلام سیدمحمود حسینی در پایان گفت:براساس کلام مولای متقیان امام علی علیه السلام سربازان، لشكريان، اعم از ارتش، سپاه، نيروي انتظامي به اذن خداوند شما دژ محکم کشور، زينت زمام دارها و مايه عزت دين هستيد و به خود بباليد.

در ادامه نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی ادامه داد بیان کرد : اقتدار نیروی انتظامی بالاترین ظرفیت را  برای مردم فرام کرده است که در کنار این اقتدار مهربانی پلیس هم وجود دارد که هر دو مکمل یکدیگر هستند.

حسن پور ادامه داد: به لطف خداوند و در سایه زحمات شبانه روزی فرماندهی انتظامی استان، معاونان، پلیس های تخصصی، فرمانده انتظامی شهرستان سیرجان و سایر کارکنان از امنیت بالایی در سطح شهرستان سیرجان و استان برخوردار هستیم .

وی اظهار داشت : اگر امروز توسعه ای در کشور و استان بوده در سایه امنیت نیروی انتظامی بالاخص به رزو شدن یعنی پلیس اقتصادی بوده است که موفق به کارهای بزرگی شده است.

 حسن پور اظهار داشت : اتفاق خوب دیگری نیز که اخیرا رخ داده بحث خیرین امنیت ساز است که به عنوان نماینده مردم، دست فعالان این حوزه در امور بهداشت و درمان و مدرسه سازی را می بوسم اما بحث خیرین امنیت ساز ابتکار عمل پلیس بوده که امیدواریم این طرح نیز در شهرستان سیرجان و دیگر نقاط استان همانطور که در طول تاریخ در امور خیر زیادی پیشگام بوده بتواند در طول سال نیز شتاب بیشتری بگیرد.

وی در پایان خاطر نشان کرد: از تمام مجموعه ناجا به ویژه سردار اشتری عزیز فرمانده محترم این مجموعه که در کنار تلاش شبانه روزی خود هماهنگی و تعامل نزدیکی نیز با نمایندگان مجلس در خانه ملت دارند و همچنین سردار ناظری مجاهد فی سبیل الله قدردانی می کنم و آرزوی صحت و سلامتی برای همه این عزیزان دارم.

لازم بذکر است در این مراسم از افسران و سربازان نمونه و همچنین پیشکسوتان نیروی انتظامی تجلیل شد و سرگرد جهانشاهی افشار به درجه سرهنگ دومی ارتقاء درجه پیدا کرد.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده