ساعت: ۱۶:۵۶ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۸/۰۵/۲۵ شناسه خبر: 54656

امام جمعه شهرستان سیرجان گفت: ضرورت دارد همه کشورهای منطقه با هم هماهنگ باشند تا امنیت خلیج فارس تامین شود و آمریکا با ترفندهای مختلف به فکر منافع خود و در پی ناامنی در منطقه است.

به گزارش”سیرجان خبر”سیدمحمود حسینی امام جمعه شهرستان سیرجان ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه این هفته اظهار داشت: ضرورت دارد همه کشورهای منطقه با هم هماهنگ باشند تا امنیت خلیج فارس تامین شود و آمریکا با ترفندهای مختلف به فکر منافع خود و در پی ناامنی در منطقه است.

امام جمعه سیرجان با اشاره به پیام رهبری نظام  به حاجیان گفت: مهمترین مسئله جهان اسلام مسئله فلسطین است که لازم است همه مسلمانان به یاد آنها باشند و امنیت خلیج فارس هم به دست کشورهای منطقه رقم بخورد.

وی افزود: اعتماد به وعده الهی و مواضع ضد آمریکایی و مقاومت و ایستادگی در برابر استکبار عزت‌آفرین و دشمن را از پای در آورده است و ادامه راه به شکست سلطه‌گران و دشمنان اسلام منتهی می‌شود که باید در میدان بود و صحنه مبارزه را ترک نکرد.

خطیب جمعه سیرجان رونمایی از چند نفربر و خودروی زرهی ارتش را نشانه اقتدار و عظمت جمهوری اسلامی ایران عنوان کرد و گفت: هر چه ارتش و سپاه ما مجهز می‌شود ترس و وحشت و احساس شکست هم در دل دشمنان بیشتر می‌شود و امروزه عقب‌نشینی آمریکا و نوکرانش ناشی از همین اقتدار و پیشرفت است.

حسینی با تبریک دهه ولایت و عید سعید غدیرافزود: غدیر روز ولایت و امامت بر امت اسلام است و امروز هم تنها با ولایت و رهبری اتحاد و همبستگی ملت ایران به اقتدار رسید و موجب امید مسلمانان شد.

امام جمعه سیرجان به سالروز آزادگان اشاره کرد و گفت: تاریخ ملت ایران سراسر افتخار و بزرگی و شهامت و ایثار است و به دشمنان می‌گوییم مردم و جوانان ما نیز با همین روحیه مقابل استکبار و آمریکا ایستادند و هرگز در برابر ظلم و ستم و چپاول و قلدری کوتاه نمی‌آیند و با مقاومت را پرافتخار پیروزی را طی می‌کنند.

لینک کوتاه:
ارسال نظر

نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده