ساعت: ۱۵:۴۰ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۰۱/۴ شناسه خبر: 42910
نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس:

نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی گفت:بیش از 4 هزار میلیارد تومان پروژه آماده افتتاح داریم که به دست ریاست جمهور بهره‌برداری می‌شوند و طرح‌های توسعه انتقال آب از خلیج فارس به زودی محقق می‌شود و یکی از طرح‌های اقتصاد مقاومتی برای رونق تولید در صنعت این منطقه است.

به گزارش سرویس اقتصادی “سیرجان خبر” شهباز حسن‌پور با اشاره به سفر رئیس جمهور به سیرجان اظهار داشت: بیش از 4 هزار میلیارد تومان پروژه آماده افتتاح داریم که به دست ریاست جمهور بهره‌برداری می‌شوند.

وی بیان داشت: این طرح‌ها در اجرای طرح‌های توسعه سنگ آهن گل‌گهر هستند که برای چندمین بار است از ریاست جمهور دعوت می‌کنیم تا ایشان طرح‌های فوق‌الذکر را افتتاح کنند و امیدواریم با افتتاح این طرح‌ها مشکل و معضل بیکاری در شهرستان‌های سیرجان و بردسیر کاهش یابد.

حسن‌پور از خسارات فراوان سیل اخیر به واحدهای مسکونی در بردسیر و سیرجان خبر داد و گفت: 350 واحد مسکونی در شهرستان سیرجان به طور کامل تخریب شدند و مردم با مشکلات عدیده‌ای روبه‌رو هستند.

وی ادامه داد: تاکنون ریالی هم از سوی دولت برای این موضوع خسارت پرداخت نشده و برخی از شهرداری‌ها طی پنج ماه گذشته نتوانستند، حقوق کارگران و کارمندان را پرداخت کنند و در این مورد هم باید دولت به فکر رفع مشکل باشد.

وی در مورد تأمین آب مورد نیاز کارخانه‌های صنعتی و معدنی بیان داشت: طرح‌های توسعه انتقال آب از خلیج فارس به زودی محقق می‌شود و یکی از طرح‌های اقتصاد مقاومتی برای رونق تولید در صنعت این منطقه است و موجب شکوفایی بیشتر صنعت در این شهرستان می‌شود.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده