ساعت: ۱۴:۱۹ منتشر شده در مورخ: ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ شناسه خبر: 62494

مراسم معارفه سرپرست جدید اداره صمت سیرجان در سالن اجتماعات فرمانداری با حضور مسئولان استانی و شهرستانی با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد.

به گزارش “سیرجان خبر” مراسم معارفه سرپرست جدید اداره صمت سیرجان در سالن اجتماعات فرمانداری با حضور مسئولان استانی و شهرستانی با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد.

در ابتدای این مراسم سهراب بهاءالدینی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان سیرجان ضمن تقدیر از زحمات محمدرضا خواجویی و عبدالرضا افصحی رئیس و سرپرست سابق اداره صمت سیرجان، غلامعباس عرب پور را مدیری توانمند معرفی کرده و ابراز امیدواری کرد که حضور ایشان در راس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان سیرجان می تواند موجب خیر و برکت برای تمام شهروندان سیرجان باشد.

غلامعباس عرب پور سرپرست جدید اداره صمت و مدرس دانشگاه که پیش از این در بخش های مختلف سازمان صمت خدمت کرده است، سیرجان را شهری خاص با موقعیتی ویژه عنوان کرد و خاطر نشان کرد با عنایت به وحدت موجود میان مسئولین شهرستان و عزم راسخ برای خدمت صادقانه به تمام مردم سیرجان، برنامه های مفصلی در تمام حوزه های زیر مجموعه این اداره دارد که در اولین نشست خبری به اطلاع عموم شهروندان خواهد رساند.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده